5 локацій, де можна подивитися на Ейфелеву вежу

Париж — для багатьох це місто є одним із найбажаніших туристичних напрямків. Монмартр, Лувр і, звичайно, Ейфелева вежа — програма щонайменше при відвідуванні французької столиці. Говорячи про вежу, варто зазначити, що її видно з різних куточків міста — про найцікавіші ви дізнаєтесь із нашої статті.

Avenue de New York

Річка Сена – один із символів Парижа. Тут, на Avenue de New York можна зупинитися, щоб насолодитися прохолодою, а також споглядати Ейфелеву вежу. Безперечна романтика.

Rue de l’Université

Якось на цій вулиці знаходилася майстерня Огюста Родена, студенти влаштовували дуелі, а тепер звідси відкривається один із найсимпатичніших видів на паризький символ.

Avenue de Camoens

Між симпатичних будинків османського періоду знаходиться милий закуток. Одне з найулюбленіших місць для фотографування на тлі “залізної леді” Парижа.

Esplanade de Trocadero

Прекрасна площа Трокадеро розташовується на височини – вид на Ейфелеву вежу звідси просто чудовий. Не дарма тут знімають сцени фільмів та рекламні ролики.

15 Avenue du President Wilson

Пройшовши між Палацом моди та Музеєм сучасного мистецтва, вежа Ейфеля наче виростає з будинків. До речі, на цій же вулиці, за адресою 26 Avenue du President Wilson знаходяться апартаменти  President Wilson – Eiffel Tower . З балконів відкривається неймовірна панорама.
Тепер ви знаєте де зробити класні знімки з Парижа!

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук