Гора Байюнь у Гуанчжоу

Гора Байюнь, що на північ від Гуанчжоу (всього за 7,5 км), вже давно відома туристам, потік яких не вичерпується. Багато правителів та інші впливові особи робили на неї паломництво ще за часів Воюючих царств, а це було з 476 по 221 роки до н. е. У періоди династій Цзінь, а також Тан, кількість охочих лише зростала, адже з її найвищої точки відкривається незабутній вигляд.

Якщо ви хочете відвідати це дивовижне місце, зупинитися найкраще в самому Гуанчжоу, так як там безперечно є на що подивитися. Серед готелів можна виділити такі:

  • Mandarin Oriental;
  • Guangzhou Good International Hotel ;
  • Shangri-La Hotel;
  • Water Way Hotel .

Краса гори Біла Хмара Гуанчжоу

У дослівному перекладі Байюнь означає «Білу хмару». Таку поетичну назву вона отримала за свою особливість – після дощу, коли хмари на небі зникають, а також напровесні її вершина завжди втрачається в хмарах. Ця гора має в основі 4 км, зі сходу на захід, а також 7 км, з півночі та на південь. Всього в небо дивляться близько 30 вершин, що розташовуються на площі 28 км. Найвища досягає позначки 382 м, що над дельтою Перлинної річки (Чжуцзян).

Сьогодні гора Байюньшань є величезною парковою зоною, поділеною на 7 територіальних одиниць, в межах яких дозволено гуляти туристам. До нас дійшли лише кілька пам’ятних місць на горі, хоча раніше їх було набагато більше. Недарма «Вітер, що шелестіє в кронах сосен з гори Байюнь», ставився до «Восьми пам’яток Гуанчжоу». Деякі з місцевих визначних пам’яток найбільші в Піднебесній:

  • Парк Юнтай
  • Пташник у Долині Мінчун – найбільший у Китаї
  • Скульптурний парк Гуанчжоу – найбільший тематичний парк.

Як дістатися до гори Байюньшань

Доїхати до Байюнь можна автобусом, але для тих, хто цінує пейзажі та враження, рекомендується скористатися канатною дорогою, що розкинулася протягом 1 672 метрів. З найвищої точки можна побачити навіть околиці міста Гуанчжоу, причому ця краса нічим не поступається знаменитим австрійським канатним дорогам. Але така кількість зелені – не просто природна робота. Це ще й штучні насадження, які забезпечують Гуанчжоу чистим повітрям.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук