Найнезвичайніші готелі Мадриду

У цій статті ви зможете познайомитися з сімома незвичайними готелями Мадрида. Кожен із них має свою родзинку, яка приваблює та дивує туристів.

Urban GL

Urban GL  можна сміливо назвати найбільш незвичайним готелем у всьому Мадриді. А все тому, що в його стінах зберігаються експонати, які втілюють культуру племен Папуа-Нової Гвінеї. Це безцінні артефакти! А найцікавіше те, що подивитися на таке багатство можна практично скрізь – експозиції предметів розставлені в лаунджі, багато років перевищує кілька сотень років. Навіть у номерах гостей є дорогі картини, скульптури та інші шедеври.

Але найцінніші артефакти зберігаються в спеціальних боксах із щільного скла – фрагменти різьблення по каменю, а також наскального розпису. Цьому мистецтву вже кілька тисяч років!
Urban GL

© Official site

Silken Puerta America

Цей готель є ідеальним поєднанням комфортабельності та оригінального дизайну. Усі 12 поверхів  Silken Puerta America  проектувалися дванадцятьма різними архітекторами, яких запросили з різних куточків світу. У результаті кожен поверх виконаний у своєму неповторному стилі: сніжний, космічна одіссея тощо.

Вартість проживання тут дуже висока. Найдорожчий номер виконаний дизайнером Жаном Нув’є, і займає площу 60 кв.м. Практично всі стіни тут пересувні та постояльці самі можуть проектувати функціональні зони.

Eurostars Madrid Tower

Цей готель легко знайти і без карти – адже він розташований у SyV. А це хмарочос, висота якого дорівнює 235 метрам.  Eurostars Madrid Tower  – це одна з найвищих споруд, так що помітно її здалеку.

Там особливо сподобається туристам, що мають слабкість до чудових видів, адже панорамні вікна в номерах простягаються від підлоги до стелі. Таким чином, вражаючий краєвид мешканцям гарантований. Але подібні вікна є не тільки в житлових номерах – ними оснащені ресторан, що знаходиться на 30-му поверсі, а також спортзал. Усього ж готель має 450 номерів, які можуть похвалитися спокійними кремовими та кавовими відтінками.

Dormirdcine Hotel

Цей готель належить до тематичних, яких не так вже й багато. Вона зведена в районі Саламанки, що славиться своїм колоритом. Через те, що цей готель присвячений кіно, в ньому є маса нетрадиційних рішень у плані дизайну. Це проявляється в оригінальних меблях, портретах акторів, виконаних у чорно-білому варіанті, карикатурах, намальованих на стінах, а в номерах мешканців чекають свіжі випуски всесвітньо відомих журналів та коміксів.

Родзинка в тому, що кожен номер присвячений окремому, знаменитому фільму. Тож любителі детективів, трилерів, комедій та інших жанрів знайдуть собі номер за смаком.

Hotel Único Madrid

Цей готель підкуповує близькістю до природи, причому у прямому значенні. Немов оазис у спекотній пустелі, на подвір’ї  Hotel Único Madrid  розкинувся ландшафтний сад, в тіні якого постояльці можуть сховатися від суєти мадридських вулиць, пилу, спеки, криків і всього іншого. Сам же сад обставлений шикарними меблями – в ній можна відмінно розслабитися. Пальми, разом з іншими екзотичними деревами та рослинами вражають уяву.

Гурмани також можуть задовольнити свої запити, відправившись до ресторану Ramon Freixa Madrid, розташованого прямо в готелі. Його репутація, підкріплена двома зірками Мішлен, поза сумнівом.

Room Mate Mario

Це місце для молоді. Жодних класичних рішень, що приїлися всім, немає і близько – тільки екстравагантна обстановка! Все виконано в стилі авангардизму – оригінальні світильники в номерах, ілюмінація в коридорах готелю, ілюмінаційні рамки в кімнатах, які замінюють традиційні спинки ліжок – все це є в Room Mate Mario.

Всі меблі не просто білі, а білі, а ще дуже м’які. А найцікавіше те, що цей готель вважається бюджетним!

NH Las Tablas

Цей готель вражає уяву не своїм внутрішнім оздобленням, а екстер’єром. Будинок, в якому він розташовується, більше схожий не на творіння людини, а на простий і величезний уламок каменю.

В інтер’єрі превалюють 2 матеріали – це метал та скло. Саме з них виконано значну частину внутрішнього оздоблення. А скляний атріум є особливістю цього оригінального закладу. Втім, і список послуг, що надаються готелем, не зовсім стандартний. У NH Las Tablas можна вільно відвідувати тренажерний зал і велнес-центр весь час, який ви проживаєте в номері.

Ці оригінальні, екстравагантні і вельми незвичайні готелі Мадрида подобаються далеко не всім, так що можна зупинитися і в традиційніших готелях  – Exe Puerta Castilla, Hotel Convención, Clement Barajas, Auditorium Madrid, Hotel Nuevo Boston та інших.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук