Нічне життя Лісабона: що подивитися і куди сходити

Нічне життя Лісабона

Відправившись до Португалії, кожен турист мріє привезти не тільки приємні серцю дрібнички, а й чудові спогади. Гостей столиці зустрічають освітлені тихі вулички, звуки фаду, затишні бари і ресторанчики, які відкриті до самого ранку. Для любителів нічних розваг відкрито численні клуби, дискотеки, майданчики з живою музикою.

Щоб після нічних розваг не довелося довго діставатися місця відпочинку, можна скористатися послугами 3-х зіркових готелів розташованих на набережній Лісабона. Звідси рукою подати до метро – лише 3-5 хвилин ходьби. На заході сонця можна прогулятися тихими алеями парку Едуарда VII.

Що подивитись у Лісабоні ввечері

Найкращі нічні клуби Лісабона розташовані на набережній Тежу, в районі Доків. Це справжня Мекка для відпочиваючих. Культові бари та ресторани розташовані в районі Байрру-Алту. Портове нічне життя Лісабона вирує, але його осередок – квартал Рібейра в старому місті. Не менш популярні ввечері і Віла-Нова-ді-Гайра, і Матузіньюш.

Нічний Байрру-Алту (Лісабон)

© decade_null

Кафе та ресторани Лісабона

Ресторан Павільяу-Шінеш в районі Прісіпі-Реал

Після прогулянки можна буде вирушити до Прісіпі-Реал, де вечір скоротати пропонує «Павільяу-Шинеш», що відкриває свої двері чесній публіці з 2 години дня до 2 ночі.
У цьому місці завжди приємно, оскільки власники зробили все, щоб «Китайський павільйон» прославився своєю невимовною атмосферою та гостинністю. Відвідати це місце рекомендується ще й тому, що це — справжнісінький міні-музей. Безцінні експонати виставлені на вітринах.

Ресторан «Павільяу Шинеш» (Китайський павільйон)

© purdysmith.blogspot.com

Ресторан Сноб на Руа-ду-Секулу

Ще один нічний ресторан Лісабона, де побувати просто повинен кожен турист. Розташувався ресторан у безпосередній близькості до Прінсіпі-Реал, на Руа-ду-Секулу.
Це місце люблять жителі Лісабону, зокрема політики, артисти, журналісти. Спокійна та миролюбна атмосфера, чудові страви – найсоковитіший і найсмачніший стейк у всьому місті готують саме тут, тиха спокійна музика, затишна атмосфера, елегантна обстановка в англійському стилі…
А ще. Знамените місце тим, що власник зберігає цінний годинник, в якому немає стрілки. Це говорить про те, що місце створене для відпочинку без метушні – часу тут ніхто не засікає.

Кафе в старому порту Лісабона зона

Колись тут були тільки склади і ніяких відпочиваючих. Часи змінилися, сьогодні в Доках Лісабона зосереджені найпопулярніші ресторани та бари Лісабона.

Одним з таких є Кафе-да-Понті, яке приймає відвідувачів майже до світанку – до 4 годин ранку! Саме тут можна насолодитися живою музикою, а в неділю випробувати свій вокальний талант, співаючи у караоке.
На березі є Кафе-Ін, де в «імперіалах» – спеціальних склянках – літні вечори подають чудове пиво. У такому келиху пінний напій здається особливо смачним та хмільним.

Нічні клуби Лісабона

Після тихого та затишного бару настав час розім’ятися на дискотеці. Для цього потрібно з Доків та Белена вирушити в зону галасливого нічного життя – Роша-Конде-ді-Обідуш.
Найпопулярнішим місцем по сусідству з Доком Санту-Амару вважається Докс-Клаб. Це галаслива дискотека міста, де з вечора до ранку гримить музика різних напрямків. Найліберальнішою визнана дискотека «Кінгз-анд-Квінз», де веселяться люди з різними смаками.
Драйв панують у Лісабоні всю ніч до самого ранку. Нудно не буде нікому!

Нічне життя Лісабона

© todorkamenov

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук