Подорож до Алмати: що подивитися та де відпочити

Алмати або «Південне сонце» у перекладі до 97 року вважалася першою столицею Казахстану. Це найбільше місто країни відоме ще з початку 20 століття. Унікальне кліматичне розташування перетворило Алма-Ату на місто-садок біля підніжжя гірських хребтів. Навесні місто перетворюється – на бульварах цвітуть дерева, гаї перетворюються на буйні сади. На відпочинок в Алмати щороку прямує безліч туристів.

Що подивитися в Алмати — найкращі місця відпочинку

Алматинський озеро

Виникло внаслідок землетрусу, як і більшість озер Тянь-Шаню. Одне з найкращих місць для відпочинку в Алмати на природі.

Національний парк Алтин-Емель

Це є державний національний парк. У парку, крім рідкісних тварин, можна подивитися на унікальний природний феномен – Бархан, що співає. Він виглядає у вигляді великого піщаного пагорба, завданого переважаючими вітрами.

Археологічний парк Тамгали

Виявляється, щоб подивитися стародавні ієрогліфи, необов’язково їхати до пустелі Наска. На території Казахстану зберігся унікальний археологічний парк Тамгали. Тут будь-який турист зможе торкнутися давнини.

Високогірний льодовий комплекс Медео

Найвищий гірський льодовий комплекс. Тільки тут можна покататися на ковзанах на висоті 1691 метр над рівнем моря. Для льоду використовується найчистіша гірська вода, а спортсмен дихає цілющим гірським повітрям. Завдяки такому дивовижному поєднанню вдалося поставити понад 200 світових рекордів на льоду. Поруч із катком знаходиться професійний медичний центр, а також безліч  затишних готелів .

Фонтани Алмати

Коли ви думаєте, що подивитися в Алмати, знайте, в місті знаходиться близько 100 фонтанів. Вони як оптичний магніт щодня притягують погляди туристів. Кожен з них має індивідуальний дизайн, свою форму і розмір.

Гора Кок-Тюбе

Величний пагорб Кок-Тюбе, який раніше називався Веригіна гора. На нього можна піднятися петляючою автомобільною дорогою або на канатному витягу, і, перед вами, розкинуться незліченні зелені сади, а за ними безкраї міські висотки.

Центральна мечеть – Ісламський культурний центр

Для всіх віруючих людей створено найбільшу мечеть Казахстану. Вона здатна прийняти до семи тисяч людей.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук

  1. Олексій Свєтіков

    Ось ще цікава інформація для українців, що збираються в Алмати booknet.ua/book/podorozh-z-kiva-do-almati-v-suchasne-minule-b416846

    Відповіcти