Що подивитися у Валенсії

Іспанське місто Валенсія по праву відносять до одного з найкрасивіших та найдавніших міст Європи. Він був заснований за 138 років до н. що жили тут римлянами.

В історичному минулому Валенсії значиться період, коли містом правили маври, які зробили його вигляд ще більшим і привабливішим. Після завоювання міста королем Яковом Першим Валенсія стала повноцінним іспанським градом.

Пам’ятки Валенсі: переплетення середньовіччя та футуризму

Сьогодні можна сміливо заявити про те, що Валенсія є одним із трьох найбільших міст Іспанії. На вулицях зустрічаються архітектурні пам’ятки середньовіччя, мальовничі церкви та кріпаки. На тлі цього історичного комплексу гармонійно виглядають невеликі кафе, сучасні готелі .

Ворота Торрес де Серранос

Згадуючи про пам’ятки міста , не можна забути про Ворота Торрес де Серранос . Вони залишилися спогадом про потужні захисні споруди, що перегороджували шлях завойовникам.

Vorota Torres de Serrano

Ворота Торрес де Серрано © Joellepettitt

Кафедральний собор Валенсії

У місті також збудовано Кафедральний Собор , який не тільки дивовижний за красою пам’яткою архітектури, а й за наданнями є місцем зберігання Святого Грааля. До речі, зовсім неподалік від собору знаходиться велика кількість прекрасних готелів, де можна розміститися на час вашого візиту до Валенсії.

Valencia Cathedral

Кафедральний собор Валенсії © Tibidabobcn

Valencia Cathedral

Кафедральний собор Валенсії © PonyTerr

Біопарк

Приїжджі туристи також люблять заглядати в біопарк, який відрізняється тим, що всі тварини існують у звичному середовищі.

Valencia Biopark

Біопарк Валенсії © Bioparcvalencia

Що відвідати у Валенсії: свято Фальяс у середині березня

Вибираючи час для поїздки до Валенсії, варто сформувати свій графік таким чином, щоб потрапити на свято Фальяс, яке стартує у середині березня. Цими днями на вулицях спалюють величезні ляльки, виготовлені зі старих речей. Зауважте, свято це історичне та особливо пам’ятне для валенсійців. Завершується святкування покладанням букетів біля собору Діви Марії.

Festival` Las Fallas Valencia

Фестиваль Лас Фальяс, Валенсія © Calafellvalo

Валенсія – це чарівне місто з унікальним історичним минулим. Не складно знайти щось рідне та близьке, закохавшись у це місто назавжди.

Valencia

Валенсія © Abariltur

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук