Свята в Єрусалимі

Єрусалим є святим місцем для християн усього світу. Це справжній центр паломництва, який приймає туристів із усього світу. Тут немає високих та низьких сезонів, паломники з усього світу з’їжджаються до міста цілий рік. Але особливий наплив туристів посідає час проведення свят у Єрусалимі.

Передбачливі гості міста перед поїздкою використовують онлайн-сервіс бронювання готелів. Тут можна підібрати комфортабельні готелі із мінімальною вартістю оплати за ніч. До них належить Mount Of Olives 3*, розташований в історичному центрі. Сімейний готель за ніч проживання стягує 60-70 доларів. Можна зняти і розкішний Mamilla 5* , розташований на Алрові Мамілла Авеню, номер в комплексі обійдеться постояльцям в 250-300 доларів. Вдале розташування стане своєрідним гарантом того, що відпочивальник не пропустить жодної хвилини святкового дійства.

Кінофестиваль

У травні цілих три тижні присвячено кінострічкам. На честь такого свята до столиці Ізраїлю вирушають зірки світового кіно. Перший кінофестиваль проводився у травні 1984 року, коли до Єрусалиму прибули Уоррен Бітті, Жан Моро, Ліліан Гіш.

Фестиваль льоду

У цей час тонни крижаних брил виробляються в Єрусалимі, після чого з монументального льоду художники за покликанням та скульптори за фахом виробляють скульптури. Перший фестиваль льоду стартував у 2012 році. Він так сподобався гостям та мешканцям столиці, що його продовжили на цілий місяць! У цей же рік скульптори створили крижану зменшену копію Єрусалиму з визначними пам’ятками . Проводиться свято за умов коли температура опускається до -10 градусів.

Хамшушалаїм

Зимової сплячки у столиці Ізраїлю ніколи немає. Проводиться Хамшушалаїм, коли стартують різні кулінарні, культурні, туристичні заходи. Вони проводяться кожних вихідних протягом усього грудня, організовані святкування муніципалітетом.

Фестиваль світла

Світле свято проходить у Старому місті. Художній захід сподобався не лише місцевим мешканцям, а й численним туристам, які наповнюють місто.

Фестиваль світла

© visitisrael

Ярмарок

Показати своє вміння поспішають місцеві та світові майстри художньої творчості. Унікальне свято проводиться на території «басейну султана». Тут можна знайти оригінальні речі, на які можна не лише милуватися, а й купити їх.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук