Весілля за кордоном – яку країну вибрати?

Весілля за кордоном – не просто фантазія! Сьогодні це мрія, яку можна втілити у життя. Тільки уявіть: білий піщаний пляж, блакитне море, коктейлі в кокосах. Або казкові панорами, милі будиночки та море квітів! Чи подобається такий сценарій? У цій статті блог про туризм Planet of Hotels розповість вам, де відсвяткувати весілля за кордоном, яке справді запам’ятається.

Весілля у Фінляндії

І почнемо ми нашу віртуальну подорож із Фінляндії. Вибравши цю країну для одруження, ви точно увійдете до найнезвичайніших пар. Але ви повинні знати, що обов’язкова умова – це вінчання. Шлюб полягає або у церкві, або у магістраті. А після – домашня обстановка, традиційні рибні страви, для приготування яких зазвичай наймають кухаря.

Весілля у Фінляндії коштує близько 4000 євро.

Весілля в Іспанії

Наступна країна – це Іспанія. Гарні декорації від самої природи та суцільних історичних пам’яток створять романтичний настрій. Про подання документів подбайте за 3-4 місяці, щоб іспанська влада встигла розглянути клопотання.

Вартість весільної урочистості в Іспанії коштуватиме 3500-5600 євро.

Весілля у Франції

Романтики у Парижа та його околиць не забирати. Це місто пронизане любов’ю. Тож чому б не вибрати Францію для вашого знаменного дня?

Уявіть, легендарний собор Паризької Богоматері – місце, де вінчався Наполеон із Жозефіною, тепер це буде вашим спогадом та початком нової історії. На рахунок застіль треба сказати, що тут святковий обід або вечеря триває лише кілька годин.

Ціни на весілля у Парижі починаються від 900 євро.

Весілля в Італії

Сонячна Італія – саме тут вважають, що шлюб – це все життя. Апельсинова гай, запальний танець під ритми Тарантелли, міцне вино і два білосніжні голуби, як символ вічного кохання та відданості – ось чим примітне весілля в Італії.

Ще один варіант романтичного свята в Італії – Венеція. Серенади, прогулянки на гондолі, банкет у середньовічному замку чи традиційно палаццо.

Щоб відсвяткувати весілля в Італії, розраховуйте на ціну 3300 – 5000 євро.

Весілля у Лас-Вегасі

Таке одруження для тих, хто любить екстрім та азарт. Весілля в Лас-Вегасі коштує 150 доларів, правда воно буде юридично не дійсним. Отже, якщо раптом наступного дня ви усвідомлюєте, що припустилися помилки, можете не переживати – ваше весілля було просто репетицією.

Весілля у Греції

Повернемося знову до Європи, а саме до Греції. Ця країна останні кілька років користується популярністю як місце проведення весільної церемонії. В основному, пари обирають острови – Кріт, Родос та Санторіні.

Говорячи про останній, цей острів входить до десятки найкрасивіших островів світу. Тому якщо ви хочете провести церемонію на тлі білих будинків та вулкана – вам на Санторіні. Більше того, тут чудова погода з квітня по листопад, чудові пляжі та завжди сонячно.

Ціни на весілля у Греції – від 1300 до 2000 євро.

Не можна не сказати про весілля на Мальдівах та Сейшелах. Ці острови – справжній рай на землі. Складно знайти місця романтичніше.

Вартість весільних пакетів починається від 950 доларів.

Організація офіційного весілля за кордоном: що потрібно знати

Перш ніж ви вирішите організувати весілля за кордоном, дізнайтеся, які документи необхідні для цього. Як правило, це не тільки закордонний паспорт, а й низка інших документів.
Також зверніть увагу, щоб ваш шлюб був дійсним на території вашої країни. Можливо, тут знадобляться послуги юристів та Консульства.

Весілля – справа відповідальна. Висновок шлюбу в іншій країні множить складності на два. Тому варто звернутися до туристичного агентства, запитати поради у людей, які святкували весілля за кордоном та почитати відгуки.

Сподіваємося, наша інформація стала для вас корисною, і ваше весілля пройде ідеально!

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук