Кухня Португалії: просто та корисно

Португалія – невелика країна на Піренеях, але її кухня займає чільне місце у світовій культурі. Недарма туристи, які побували там, просто захоплені місцевими рецептами.

Португальська кухня та її особливості

Відмінною рисою національної португальської кухні є її відносна простота. У цього народу вишукані та витончені страви не в пошані, що разюче відрізняє їх від іспанців, до чого додається незначна кількість спецій, що використовують. Але це не применшує переваг кулінарів Португалії, їжа яких завжди смачна, свіжа і дуже ситна. З найпоширеніших продуктів можна відзначити баранину, а ще овочі, фрукти, молоко та сири – все це португальці дуже люблять. Покуштувати такі смакоти можна в готелі Rossio Garden Hotel, Hotel Santa Justa, EPIC SANA Lisboa Hotel, що в Лісабоні, а також у багатьох інших.

Користь від смачної їжі

У випадку з Португалією це на всі 100%! Хоч їжа і проста, до кожної страви обов’язково покладається салат із овочів. Багато варіантів запікання на вугіллі. Риба і рис – теж часті гості на столі, так само, як і оливкова олія. Також країна може похвалитися дивовижними винами.

Вина

Божественний нектар! Саме так можна назвати провину Португалії. До речі, тільки тут можна скуштувати вино, виготовлене з недозрілого винограду. Засмажена на вугіллі баранина, подана з червоним вином, – що може бути смачнішим? Але особливе місце посідає портвейн. Це ікона Португалії! Не дивуйтеся, коли вам, розливаючи напій, принесуть пробку як знак найвищої якості.

Дари моря

Португальці змогли перетворити банальну відварену рибу з відвареними овочами на витвір мистецтва. А все тому, що інгредієнти варяться в одній воді у каструлі. Так вони просочуються чарівним ароматом та радують чудовим смаком. Крім того, варто скуштувати запечені сардини. Не залишаються осторонь креветки, мідії та інші морепродукти, що готуються у різних соусах і подаються із чорними маслинами.

Супи

Супи в португальській кухні також особливі. Це супи-пюре, але не тільки овочеві, а ще й рибні, м’ясні, та з різними морепродуктами (креветки, мідії тощо). Все це доповнюється найсмачнішим хлібом та різноманітними овочами.

Чаї

Це також козир Португалії. Але не прості, а трав’яні, які найкраще заварюють мешканці східних регіонів. Як видно, простота оманлива і звичайна їжа в португальській кухні перетворюється на чаклунство!

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук