Львівський музей шоколаду

Навіщо тільки не служить шоколад! Його гризуть і п’ють, з його допомогою вибачаються і освідчуються в коханні, привозять як сувеніри і навіть частенько дають як хабарі. Його неперевершений смак, найтонший аромат та багатство відтінків нікого не здатні залишити байдужим.

Музей шоколаду у Львові

Українською шоколадною столицею називають місто Львів. Тут аромати кави та шоколаду розлиті вулицями старого центру. Вранці, коли місто починає прокидатися, у повітрі стоїть шоколадний серпанок. Практично на кожній вулиці, що відходить від серця міста — площі Ринок , є безліч вітрин із цими ласощами. Але одна з найпривабливіших — у Львівській майстерні шоколаду, де не лише показують процес створення цього кондитерського дива, а ще й запрошують вирушити на екскурсію. Тут знаходиться музей шоколаду – перший із відкритих у країні.

Експозиція музею шоколаду у Львові

В експозиції музею Країна Шоколандія знаходиться безліч скульптур – тут і кумедні тварини, атрибутика Євро-2012, що нещодавно відгримів, фрукти і квіти. Особливу увагу привертають деталізовані моделі із різних сортів шоколаду. Візитерам пропонують розглянути не лише мініатюрні шоколадні автомобілі та будинки, а й цілі квартали. Спеціально для музею виготовлено копії найзнаменитіших архітектурних чудес світу та України. Тут можна знайти і лондонський Біг Бен, і паризьку Ейфелеву вежу, і Колізей. З українських пам’яток честі увічнитись у шоколаді, були удостоєні Андріївська церква та знаменитий новобуд — Донбас-Арена.

Оскільки експонати мають свій термін придатності, їх можна купити та скуштувати у прилеглій до музею кав’ярні.

Шоколадні експонати у музеї шоколаду АВК, Львів

Джерело: minisoft.com.ua

Солодкий Львів

У цьому прекрасному європейському місті культура створення та споживання солодощів настільки розвинена, що навіть звичайна чашка кави з цукеркою в кафе готуються з урахуванням побажань клієнта. Що вже говорити про шоколадні вироби Львівської майстерні шоколаду, які здебільшого виготовляються вручну! Вигідне розташування в центрі, біля площі Ринок та основних міських маршрутів транспорту, робить музей шоколаду одним із найбільш відвідуваних місць міста.

Поруч знаходяться кращі готелі – готелі Рейкартц , Вінтаж Бутік Готель, Леополіс . З терас та балконів готелів Рудольфо та Відень відкривається чудовий краєвид на старий центр. Можливо, саме завдяки такому осередку готелів та розвиненій інфраструктурі музей шоколаду щороку вміщує понад 300 тисяч гостей.

Продукція Львівської майстерні шоколаду

© Олег Григор’єв

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук