Чим зайнятися в Мюнхені, чи 5 приводів відвідати місто

Мюнхен називають батьківщиною Пивного путчу, столицею Октоберфесту та містом казкових середньовічних замків. Також це найголовніше місто знаменитої Баварії. Чим не привід відвідати це легендарне місто? Якщо цих причин мало, ось вам ще 5 ідей того, що робити в Мюнхені.

Познайомитись з історією Третього рейху

Саме Мюнхен пов’язаний із життям найстрашнішої людини XX століття – Адольфа Гітлера. У цьому місті і розпочалася його блискуча політична кар’єра. Всім гостям столиці пропонуються пізнавальні піші прогулянки місцями, які якимось чином пов’язані з життям фюрера.

Охочі ближче познайомитися з історією Третього рейху зможуть побачити на власні очі концентраційний табір Дахау – те, до чого призвела ідеологія нацизму. Найцікавіші зможуть побувати там, де раніше чинилися жорстокі злочини проти людства. Неоднозначні емоції забезпечені.

Що подивитись у Мюнхені: музейно-архітектурні багатства міста

Щоб познайомитися з усіма культурними скарбами Мюнхена, вам доведеться тут зупинитися як мінімум на тиждень.

Пінакотеки

Екскурсоводи радять розпочати свою подорож із дослідження Старої та нової пінакотек з справжніми роботами таких легендарних особистостей, як Мане, да Вінчі, Ван Гог, Рубенс.

Баварський національний музей та Будинок мистецтв

Кілька днів своєї поїздки залиште на відвідування Баварського національного музею та Будинку мистецтв з великою колекцією робіт численних художників минулого сторіччя.

Замки Мюнхена

Поїздка до замку Божевільного Людвіга – Нойшванштайну , можливо, вам запам’ятатися найбільше. Не забудьте захопити фотоапарат, адже там виходять чудові знімки. Якщо вам до вподоби старовинні замки, то не полінуйтеся заглянути до парку Німфенбурзький з величним палацом і трьома невеликими замками.

Вид на замок Нойшванштайн у Мюнхені

Замок Нойшванштайн © the_farnsworths

Головні королівські вулиці та їх пам’ятки

І це ще не все. Екскурсії можна доповнити прогулянкою головними «королівськими» вулицями містами, знайомством з Музеєм іграшок та Німецьким музеєм з науково-технічною експозицією.

Вид на палац Німфенбург у Мюнхені з боку каналу

Палац Німфенбург © walthamphotography

Покуштувати справжнє баварське пиво

І як же виїхати з Мюнхена, не скуштувавши легендарне баварське пиво у відповідній обстановці. Тільки уявіть вечір у затишному традиційному ресторанчику. Вам подають пінне пиво і солоні крендельки блондинки в баварських костюмах із хитромудрими покосами. Так часу ви ніде не проведете, хіба що у Мюнхені.

А подвійно вам пощастить, якщо ви приїдете до столиці Баварії на Октоберфест .

Мюнхенський англійський парк по праву вважається одним із найбільших парком у всьому світі. Це також потрібно побачити на власні очі. Тут є все для цікавого часу – японський чайний будиночок, різноманітні альтанки, відкриті сцени, пивні садки і навіть штучний водоспад, хвиля для серфінгу.

Проведіть обід на пікніку, відчуйте тут неповторну атмосферу. Продукти зможете придбати на ринку Віктуалієнтмаркт.

Парк Англійський сад у Мюнхені - вид на альтанку

Мюнхенський англійський парк © haegar52002

Серфінг у Мюнхенському англійському парку

© bon_espoir

Спуститись у метро Мюнхена

Саме у Мюнхені метро зараховано до самостійної пам’ятки. Побачивши місцевий метрополітен, ви зрозумієте чому. Усі станції вражають буянням фарб. Ви побачите бірюзові колонні зі скла, футуристичні лампи на кожному розі, помаранчеві стелі. Звичайна поїздка залишить незабутні враження.

У такому метро не хочеться думати про повсякденні неприємності, хочеться мріяти та радіти життю. Окрім оригінального оформлення станцій мюнхенське метро може похвалитися ідеально продуманою системою пересадок, зручним розташуванням ескалаторів та ліфтів. По праву це метро вважається одним із найсучасніших і найзручніших у світі.

У будь-якому випадку подбайте про житло заздалегідь, забронювавши номер у готелі

Мюнхенський метрополітен (München U Bahn)

Мюнхенський метрополітен (München U Bahn) © janmartin

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі,
від яких перехоплює подих
.
Залишити свій відгук