Екскурсії по Сінгапуру

Саме слово «Сінгапур» зачаровує, приманює до себе, обіцяючи відкрити перед туристом якусь незвичайну загадкову таємницю. Це справді унікальне місто-держава, в якому, перебуваючи біля дверей стародавнього храму, легко можна зазирнути в майбутнє.

Сінгапур – місто безлічі культур

Населення Сінгапуру різноманітне: тут можна зустріти і китайців, і малайців, і індусів, і, звісно, ​​європейців. Але кожен із цих мешканців вважає себе сінгапурцем. Тут є 4 офіційно визнані мови, а також всілякі релігії: мусульманство, буддизм, християнство, синді. Не дарма його називають “містом різних культур”.

У цьому місті змішалося все: і історія, і культура, і сучасність, і величезні проекти майбутнього. І все це можна побачити на невеликому шматочку земної кулі, яка є одночасно і островом, і містом, і державою.

Незважаючи на свої невеликі розміри, Сінгапур підкорить туристів численними розвагами, різноманітними атракціонами,  визначними пам’ятками ,  розкішними готелями  та просто найкрасивішими місцями.

Екскурсії у Сінгапурі

Познайомитись із цим чудовим містом допоможуть різноманітні численні екскурсії, які відкриють перед туристами усі визначні пам’ятки Сінгапуру.

Краєвид Сінгапуру з хмарочосами на заході сонця.

Хмарочоси Marina Bay © N_Sakarin / Shutterstock

Відвідування музеїв

Насамперед варто відвідати історичні музеї та помилуватися численними пам’ятками. Культурна спадщина Сінгапуру ретельно збережена, тому кожен турист може легко простежити історію цього міста, починаючи з моменту, коли він був заснований, і до сьогоднішніх днів.

Прогулянки вулицями міста

Для тих, кому не дуже цікаві музеї, але дуже приваблює романтика великих міст, більше підійдуть оглядові екскурсії містом. Вдень це місто цікаве, галасливе, барвисте, а от уночі Сінгапур просто неймовірний.

Не залишить байдужим і фонтан Багатства, що розташований у діловій частині міста Santec City.

Колесо огляду Singapore Flyer

Приїхавши до Сінгапуру, потрібно обов’язково відвідати в рамках екскурсії містом і Singapore Flyer — найвище у світі колесо огляду.

Нічний Сінгапур

Вогні нічного Сінгапуру — чудове видовище, а заходи сонця можуть вразити будь-якого туриста своєю яскравістю картин, які малюють хмари. Щодня ці заходи сонця різні, як і пейзажі з хмар.

Басейн на даху та міський пейзаж Сінгапуру

Басейн на даху та міський пейзаж Сінгапуру © Tatiana Popova / Shutterstock

Екскурсія Мерехтіння бухти Марина Бей

Не забудьте про вечірню екскурсію «Міркання бухти Марина Бей». Ця екскурсія починається ввечері, коли місто починає висвітлюватися багатотисячними вогнями, що переливаються, які горять і підсвічують так, що словами це просто не описати. Це треба бачити!

На цій знаменитій бухті кожен турист отримає незабутні враження, зможе зробити величезну кількість фотографій та відео. І повірте, відвідавши це місце, гарний настрій та позитив не залишить вас ще довгий час.

Взагалі, за технологією та технікою освітлення цьому місту немає рівних. А доказом цього може стати гонка Формули 1, що відбулася у вересні 2008 року, адже в місті в цей час було ясно так само, як удень.

Екскурсії вечірнім містом здатні запалити вогні не тільки на його вулицях, а й у ваших очах, а серце наповнити радістю!

Хмарочоси в діловому районі в сутінках

Затока Марина © MOLPIX / Shutterstock

Острів Сентоза та його розваги

Якщо ви відвідали це місто для того, щоб розважитися, то найкраще вибрати екскурсію на острів Сентоза, на якому маса можливостей для любителів активного відпочинку.

Вид на будівлі на острові з канатної дороги

Острів Сентоза © Hafizzuddin / Shutterstock

Парк Universal Studio Singapore

Тут знаходиться парк Universal Studio Singapore, в якому можна покататися на найвищих у світі американських гірках. Та й інших атракціонів тут безліч.

Парк Universal Studio Singapore

Парк Universal Studio Singapore © Ariyaphol Jiwalak / shutterstock.com

Океанаріум Підводний світ

Підводний світ на Сентоза – величезний океанаріум, який надає туристам можливість побачити морські чудеса на власні очі. Тут знаходиться прозорий підводний тунель з стрічкою, що біжить, довжина якого 100 метрів, він знайомить своїх гостей з 6000 морських жителів.

Туристи перед величезним акваріумом

Океанаріум Підводний світ © Saksit Rattanadadas / Shutterstock

Зоопарки Сінгапуру

Якщо ви любитель природи, то вас не залишать байдужими екскурсії в зоопарки, Парк Птахів, Китайський та Японський сади, Музей Черепах, Музей Орхідей. Зоопарк у Сінгапурі унікальний, у ньому немає звичних вольєрів та клітин, оскільки звірів від людей відокремлюють природні перепони: рови, канали, масивні колоди.

Білий тигр на скелі на тлі рослин у зоопарку

Білий тигр у зоопарку Сінгапуру © bezikus / Shutterstock

Нічний Сафарі

Незабутні враження залишить відвідування зоопарку «Нічне Сафарі», який було відкрито 1994 року. Тут можна побачити не лише місцевих тварин, а й звірів із Африки, Гімалайської долини та Південної Америки.

Вхід у нічний зоопарк

Нічний Сафарі Сінгапуру © AhBoon.Net / Shutterstock

Острови

Тим, хто віддає перевагу екскурсіям морем, є хороший шанс познайомитися з найкрасивішими островами, розташованими в акваторії Сінгапуру. Найбільш популярними є такі острови як Лазарус та Сестри.

Всі перераховані місця та визначні пам’ятки Сінгапуру – це лише мала частина всього прекрасного, що можна побачити в цьому дивовижному місті.

Яхті на пляжі острова

Острів Лазаря у Сінгапурі © Chris Howey / Shutterstock

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук