Екскурсії в Абу-Дабі, або як краще оглянути місто

Абу-Дабі – найбільша спадкова монархія в ОАЕ. Місто з аналогічною назвою – культурний центр емірату, який просто насичений численними пам’ятками. Для туристів тур в Арабські Емірати не тільки спосіб відпочити на пляжі, а й оцінити знамениті місця стародавньої культури. Місто Абу-Дабі за своєю красою не поступається Дубаю, серед Аравійського півострова – царство скла та бетону. Тут і там височіють величні хмарочоси, а серед них стоять не менш разючі мечеті, що зберегли архітектуру стародавнього Сходу.

Автобусний маршрут та водні прогулянки

Для екскурсій в Абу-Дабі передбачений зручний автобусний маршрут, який захоплює усі відомі пам’ятки. На прохання бажаючих можна зробити зупинку на жвавій набережній Corniche, а потім пересісти на швидкісний човен або катамаран. Пролітаючи на великій швидкості над водяною гладдю, можна повністю обігнути острів, на якому стоїть місто Абу-Дабі. Під час водної прогулянки видно найцікавіші місця, приховані для простих городян.

Нічні прогулянки Абу-Дабі

Максимальні враження від казкового вигляду можна отримати лише вночі. Спеціально для любителів нічних екскурсій в Абу-Дабі передбачено круїз арабським човном Доу, де для гостей судна накривають вечерю при свічках. Вам залишається насолоджуватися чудовою кухнею та вражаючою ілюмінацією вогнів міста.

Вертолітна екскурсія

Любителям екстремального відпочинку обов’язково сподобається вертолітна екскурсія Абу-Дабі, яка починається зі злітного майданчика біля торгового центру Marina Mall.

Сафарі

Всім, хто втомився від Манхеттена Близького Сходу, радимо вирушити на сафарі. Абу-Дабі оточений безкрайніми пустельми, які користуються великою популярністю у всіх туристів. Поїздка проходить на потужних джипах або верблюдах, з обов’язковим ночівлею біля вогнища та барбекю для стомлених закордонних гостей. Фанатам історичних місць цікаво буде вивчити стародавнє поселення Аль-Айн.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук