Генічеськ: пляжний відпочинок та лікування грязями

Генічеськ – курортне місто, що розкинулося на березі Азовського моря. Місто знаходиться далеко від промислових об’єктів, в одному із найекологічніших районів України. Завдяки поєднанню морського бризу та ароматів приазовських степів, повітря тут не просто чисте, а й цілюще. На кожного, хто вибере для свого відпочинку Генічеськ, чекають просторі піщані пляжі, тепле море, різноманітні розваги та цілком демократичні ціни.

Генічеськ: чарівність азовських ландшафтів

Варто відзначити, що курорт славиться своїми бальнеологічними та кліматичними особливостями, тому користується популярністю не лише серед громадян України, а й близького зарубіжжя. Розвинена інфраструктура Геніческа включає різні пансіонати, здравниці, та безліч приватних  готелів  та гостьових будинків. Незважаючи на досить багатий вибір житла, подбати про житло краще заздалегідь, щоб не затьмарювати собі відпочинок відсутністю вільних місць.
Краса приазовських степів особливо приваблює любителів дикого відпочинку. Безкраї пляжі дозволяють розбити намет у тихому відокремленому місці, прямо на березі Азовського моря. Крім того, взявши туристичне спорядження напрокат, можна сміливо вирушити в похід по цікавих місцях, а також зайнятися риболовлею.

Визначні пам’ятки Генічеська

Курорт прекрасний тим, що тут доступні різні види відпочинку, і якщо вам набриднуть пляжі та море, ви завжди зможете відправитися на екскурсії. Звичайно, в першу чергу варто ознайомитися з природними багатствами Геніческа: Бірючий острів, озеро Сиваш, Арабатська стрілка.
Крім природних багатств курорт відомий і своїми культурними пам’ятками. Наприклад, варто відвідати Краєзнавчий музей, побувати в церкві Різдва Богородиці, а також прогулятися парком імені Т. Г. Шевченка.

Арабатська стрілка

Арабатська стрілка є найбільшою піщаною косою в Україні, яка розділяє Азовське море від чорноморської затоки Сиваш. Протягнувшись на 115 км, коса стала популярною курортною зоною, де розмістилося майже 100 здравниць. Східна сторона стрілки є суцільною лінією піщаних пляжів, а західна частина коси є криницею цілющих грязей. Крім того, в селі Щасливцеве, розташованому неподалік курорту, є гаряче термальне джерело з лікувальною мінеральною водою.

Сиваш

Всього за десять кілометрів від Генічеська знаходяться знамениті солоні Сиваські озера затоки, які здавна славляться своїми цілющими властивостями. Вважається, що бруду Сиваша нічим не поступаються грязям із Мертвого моря, що дозволяє активно застосовувати їх у лікуванні багатьох захворювань. Ось уже понад 10 років тут діє сучасна грязелікарня, в якій можуть пройти лікувальний курс усі туристи та гості Генічеська.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук