Культурний та екологічний туризм у Коста-Ріці

Загадкова та зелена Коста-Ріка – країна, де життя природи серйозно оберігається, адже вона є головним надбанням людей та притягненням для туристів. Але тут вам також відкриються цікаві пам’ятки культури, що зберегли цінності корінних індіанців.

Центром республіки є місто Сан-Хосе, що дивиться в Тихий океан з гірського плато заввишки 1170 м. Колись тут було село, не раз потривожене землетрусами. Будучи вже містом, невеликим та затишним, він був зруйнований у 1990 р. та відновлений.

Основні визначні пам’ятки Сан-Хосе

У самій столиці Коста-Ріки мандрівникам буде цікаво відвідати:

Кафедральний собор

Кафедральний собор Сан-Хосе  є храмом, що діє, служби проводять англійською та іспанською мовами. Туристів усередину пускають. Для православних християн буде дивним побачити, що замість класичних свічок тут використовуються лампочки, які спалахують після того, як кинути монету в спеціальне відділення.

Парк InBio при Національному інституті біологічного розмаїття

У парку проводять лекції з екосистеми Коста-Ріки, цікаві всій різноманітній публіці курорту. До того ж на території також є дивовижний Сад тропічних метеликів.

Національний музей Коста-Ріки

Усі археологічні знахідки, такі як тотеми, фігурки, посуд, одяг, золоті предмети зібрані саме тут.

Музей коста-ріканського мистецтва

Тут ви побачите живопис, що розвинувся на Коста-Ріці після приходу європейців і пронизаний образами цих місць.

Центральний ринок Сан-Хосе

Це не просто місце метушливої ​​торгівлі, але буйство місцевого колориту та спілкування. Ручні роботи з цінних порід дерева, каміння та шкіри, створені в індіанській традиції, викликають повагу і дуже цінуються мандрівниками. Лавки з морською кухнею познайомлять із стравами з восьминогів та екзотичних риб, а прості місцеві жителі неодноразово запропонують вам домашні частування між рядами.
Відвідвачі готелю можуть насолоджуватися туром по визначним місцям міста: Barcelo Palma Real Hotel, розташований у центрі Сан-Хосе.

Популярні напрямки для екотуризму в Коста-Ріці

Культурний та екотуризм чудово розвивається на території Коста-Ріки, що містить дивовижні пам’ятки, національні парки, захмарні гори, заповідники та вулкани, загублені пляжі та могутні водоспади.

Вулкан Ареналь

Молодий  вулкан Ареналь  почав вивергатися тільки в 1968 році. Навколо нього б’ють гарячі ключі, і в них можна приймати ванни. Вдень із діючого вулкана йде дим, а вночі лава підриває нічну синьову.

Вулкан Ірасу

Ірасу найвищий вулкан у Коста-Ріці. По його кратерах зараз спокійно гуляють, потрясаючи тривожною величчю гіганта, що заспокоївся.

Річки Pacuare, Reventazon, Savegre

Найпотужніші гірські річки Pacuare, Reventazon, Savegre, які підходять для занять рафтингом. Важкі переправи під натиском течії, звивисте русло з валунами – це ставить дані річки до списку найскладніших для сплавлення. Пропливаючи довгі водні маршрути, ви побачите бурхливе життя на берегах, рослинність та мешканців, що не можна так близько подивитися пішому туристу.

Національні парки, заповідники та водоспади Коста Ріки

  • Національні парки Гуанaкасте, Тапанті, Хітой Серері та лісовий заповідник Каньо-Негро ,  де ви розмірено та з трепетом увійдете до природного раю Коста-Ріки;
  • Тортугеро – ще один національний парк, винятковий тим, що на його пляжах, у пісках, живе в незайманому середовищі величезна популяція черепах.
  • Водоспади Ла-Пас та Сан-Рафаель, парки Braulio Carrillo та Монтеверде;

Зоопарк Симона Болівара

Щодо місцевої фауни, то побачити диких тварин, що мешкають у тутешніх лісах, можна у зоопарку імені Симона Болівара.

Археологічні екскурсії у Коста-Ріці

Якщо вам цікаво побувати на археологічній екскурсії, рекомендуємо відвідати розкопки в Кутрісі.
Потрібно пам’ятати, що природа Коста-Ріки – справжні джунглі, тому дотримуйтесь екологічних стежок та доступних вам маршрутів.
Справжнього відпочинку та пізнання вам!

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук