Місця де варто побувати восени

По осені нас охоплює дивовижний настрій, коли долає туга за незворотним літом, але так радують яскраві фарби, якими набувають листя на деревах, освіжає чисте повітря і п’яняє тиша. Якщо хочеться розвіяти сумні думки, можна вирушити в подорож і знайти все осінньо-прекрасне, що дарує нам природа.

Ніагарський водоспад, Канада

Мабуть, одне з найпрекрасніших творінь природи, шлях до якого починається з села Фор Ері. Тут, уздовж однойменної річки, йде ніагарська дорога. Пройшовши нею, ви потрапляєте до величного водоспаду. Ця стихія бездоганна будь-якої пори року, але саме восени можна побачити краплі, що сяють на тлі різнокольорового листя. Подорож туристів зазвичай завершується переходом по Райдужному мосту з Канади до США.

Прованс, Франція

Буйство літніх фарб восени тут змінюється на вражаючі пейзажі. Потрібно сказати. Що й туристів у ці дні стає мало, тому можна практично в тиші насолодитися всією пишністю природи. Перед поглядом мандрівника розстеляються прованські поля і крихітні села, а прогулянка Арлом принесе чимало задоволення. Саме тут було написано «Червоні виноградники» Ван Гога.

Озерний край, Великобританія

Дістатися сюди можна поїздом. Але краще їсти на машині, це дозволить не поспішаючи насолодитися осіннім пейзажем та дивовижною атмосферою. Залишається тільки одягнутись тепліше, і вирушити в панорамі краю, що розташований у Графстві Камбрія. У ці місця був такий закоханий Вільям Вордсворт, і це не дивно. Багряно-золоте листя, що відбивається у воді, низини та гори, оповиті туманним серпанком – це утихомирює і наводить на роздуми.

Озеро Кавагуті, Японія

Сюди потрібно приїхати тільки заради того, щоб подивитися на схили Фудзіями, що фарбують, але найкрасивіше місце на карті Японії восени – це озеро Кавагуті, береги якого посипані безліччю кленів. Приїжджати сюди варто у листопаді, саме в цей період все від Кагосіми до Хоккайдо стає червоно-жовтим.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук