Подорож до Панами: що подивитись

Панама – це місто, яке є однойменною столицею держави, розташованої на Американському континенті, залишається справжнім стовпом іспанської культури у регіоні. The New York Times не дарма зробив Панаму лідером у переліку тих країн, які має відвідати будь-який затятий турист.

Дане поселення заснували колонізатори з Іспанії, і воно стало найважливішим портом на узбережжі Тихого океану. Саме через цей порт вивозилося золото з держави інків у метрополію та наповнювало Старий Світ.

Плюси та мінуси відпочинку в Панамі

З одного боку, Панама приваблює туристів курсуванням американського долара як внутрішній валюти. Також є маса пляжів, знаменитих своїм білим піском, та й низькі ціни теж привабливі, з транспортом проблем немає. Проте рівень обслуговування дуже посередній, інфраструктура розвинена слабо, та й англійську мову знають далеко не всі панамці.

Де зупинитися

Проблем з тим, де зупинитися під час поїздки до Панами, не виникне. Готелів у столиці вистачає з лишком, тож у цьому плані труднощів не виникне.  Чисте навколишнє спередовище та близькість до Hotel El Panama, Marriott Executive Apartments Panama City,  Radisson Decapolis  Hotel Panama City , Finisterre та інші.

Пам’ятки Панами

Панамо-В’єхо – Старе місто

Якщо ви ставите питанням, що подивитися в Панамі, то рекомендуємо відправитися в  Панамо-В’єхо . Це руїни Старого міста, що на сході столиці. Стара Панама зводилася з метою захисту від корсарів, так що можна побувати на фортечних стінах, відвідати напівзруйновані бастіони та форти, і дізнатися про безліч нових піратських історій і сказань. Недаремно Панама-В’єхо взята під егіду ЮНЕСКО.

Також рекомендується побувати в музеї Історії, на площі Болівар, Президентському палаці та церкві Метрополітан. Не варто зважати на Музей біологічного розмаїття Музей антропології.

Панамський канал

Панамський канал просто поза конкуренцією – 80-кілометровий витвір людських рук, через який перекинутий міст Лас-Амерікас. Саме він є каналом = символом, що з’єднує Північну, Центральну і Південну Америку. Обов’язково варто відправитися в місто Бальбоа, що розташоване неподалік столиці, і купити квиток на круїз каналом.

Дика природа та парки

Ті, хто цінує дику природу, має поїхати на архіпелаг під назвою  Бокас дель Торо , до Національного парку Бастіментос, де незаймана природа не осквернена людськими руками. Також можна зупинити вибір на парку Анкон, що поряд із столицею. Достатньо проїхати лише чверть години, щоб потрапити до царства природи.

Крім того, можна наслідувати приклад жителів Панама-Сіті, які не бажають відпочивати в межах міських пляжів, і рвонути на острови Контадора та Табога. Це найближчі курорти в Панамі.

Колон — друге за величиною місто Панами.

Наслідком круїзу Панамським каналом обов’язково стане місто Колон, яке в країні вважається другим за величиною. Це великий портовий центр, хоча визначних пам’яток у ньому відверто небагато. Туди їдуть здебільшого підприємці, зацікавлені зоною вільної торгівлі, яка після такої у Гонконгу є найбільшою на планеті.

Портобело – одне з найстаріших міст континенту

Якщо хочеться трохи історії, бажано вирушити на південь від Колона – до міста Портобело, закладеного самим Христофором Колумбом. Це чи не найстаріше місто на всьому континенті – засноване в 1502 р. Особливо воно буде цікавим шанувальникам фортифікації, оскільки тут збереглися найстаріші зміцнення епохи Середньовіччя, зведені іспанцями з метою захисту.

Як видно, поціновувачі історичної спадщини будуть від подорожі до Панами у захваті. Пірати, фортеці, форти, замки, золото, завойовницькі походи – все це постане перед очима туриста, який приїхав до цієї країни.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук