Поїздка до Тель-Авіва: де зупинитися

При поїздці до Тель-Авіва потрібно враховувати, що це місто не можна відносити до дешевих розрядів. Це твердження відноситься і до житла. Звичайно, на вибір пропонується безліч варіантів, починаючи з бюджетних готелів і закінчуючи  п’ятизірковими комплексами . Але в середньому, за ніч у номері зі сніданком доведеться віддати близько 100 євро.

Багато хто запитує: де зупинитися в Тель-Авіві? Щоб почати орієнтуватися, варто пам’ятати, що центральна частина та пляжі – це місце розташування готелів. Тут розташовані такі готелі, як  Park Plaza Orchid , Gordon Hotel & Lounge , Maxim Hotel та інші. А ще хостели – Beachfront, Hayarkon 48 , Black & Wild Boutique і т.д.

Відносно недорогий варіант краще пошукати у південних районах міста. Якщо кошти вкрай обмежені, можна спробувати щастя у передмісті. Крім цього, пошукати можна в Гіватаїмі або Бат-Ямі.

Райони міста

  • На першому місці – старе місто Яффа, історичний центр. Як каже міф, саме тут прикували до скелі Андромеда. У цій частині знаходиться не лише безліч старовинних споруд, але також галереї, ресторани та кафе, де можна відпочити.
  • Неве Цедек – це південний район. Тут зосереджені культурні та культові споруди. Можна відвідати магазинчики та кафе, а також посидіти у грейпфрутових гаях.
  • Сіті – фінансовий центр. Знаходиться він біля вулиці Аленбі та проспекту Ротшильда.
  • Флорентін – південний район. Тут розташовані найдешевші кафе. Район забудований будинками на 3 та 4 поверхи (стиль Баухауз).
  • Біле місто – його споруди також зведено у стилістиці Баухауз. Будинки збудовані з бетону, багато хто має колонади, а також сади на дахах. Навіть ЮНЕСКО включив їх до списку культурної спадщини.
  • Рамат-Авів – ціни на розміщення в місцевих готелях дуже високі, проте для сімейного відпочинку – ідеальний вибір. Тут дуже тихо та спокійно, можна відвідати музей Ізраїлю, ТЦ Рамат-Авів та Тель-Авівський університет.
Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук