Відпочинок на морі у Гданську

Пляжний відпочинок у Гданську – дозвілля на будь-який смак

Гданськ часто називають морською столицею Польщі. Крім того, що це місто вважається курортним, воно ще й є економічним, науковим та культурним центром. Гданськ розташований у північній частині країни біля Балтійського моря.

Курорт був відомий ще понад тисячу років тому, і він зумів зберегти атмосферу старовини із середньовічними кварталами. Відпочинок на морі в Гданську є привабливим рішенням для багатьох туристів завдяки розвиненій мережі готелів, піщаним пляжам та чудовій інфраструктурі міста.

Що можна побачити в Гданську

Кран Журав

Однією з відомих архітектурних прикрас міста є  портовий кран Журав – це свого роду символ міста.

Портовий кран Журав

© Maria_Globetrotter

Фонтан Нептун приваблює багатьох туристів, тому що набережна сама по собі є розкішним місцем для вечірніх прогулянок біля моря.

Фонтан Нептун у Гданську

© Nazariy Kryvosheyev

Старе місто Гданська

Серед визначних пам’яток можна виділити Головне місто, яке є старовинним, оскільки ця частина була створена ще у XIII-XVIII століттях. Верхні Ворота відкривають Королівський Тракт, на вулицях розташовано багато прикрашених міщанських будинків, готична Ратуша та Музей інтер’єрів мешканців Гданська.

Старе місто Гданська

© Leandro Sabater

Де зупинитися

Також у місті багато різноманітного житла та готелів. Туристам, які приїжджають до Гданська відпочити на морі, надано великий вибір варіантів розміщення.

Поселення у Старому місті гарантує близькість історичних пам’яток та дозволяє поринути у атмосферу старовини.

У Гданську багато міні-готелів, виконаних у вигляді вілл, є дорогі готелі 5 зірок  з видом на море. Деякі вважають за краще зупинятися в хостелах Гданська , де досить затишно. Серед п’ятизіркових готелів можна виділити готель Dwór Oliwski , Hilton Gdansk , Podewils Old Town Gdansk та багато інших.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук