Знамениті пам’ятки Нью-Делі

Нью-Делі був побудований в 1920 році на південь від старого міста. У самому центрі міста стоїть чудовий палац Раштрапаті Бхаван, збудований у 1929 році. Сьогодні він є резиденцією чинного президента Індії та однією з найбільших архітектурних будов 20 століття. Всього в 20 хвилинах ходьби розташований один з найпрестижніших готелів Нью-Делі –  Eros Hotel .

Національний музей

Знайомство з містом та культурою Індії почніть з відвідування Національного музею. Колекція музею включає експонати, зібрані з усіх куточків Індії. Серед музейних зібрань є теракотові статуетки, колекції ювелірних прикрас та старовинної зброї. Центральне місце займає експозиція, буддійські божества та предмети для здійснення релігійних ритуалів, скульптури, шовкові прапори та багато іншого.

Гробниця Хумаюна

Архітектурний комплекс гробниці, яка була збудована з пісковика та світлого мармуру, стала прототипом Тадж-Махала. Ансамбль є яскравим зразком архітектури моголів. Гробницю було зведено в середині 16 століття за наказом Хаджі Бегум, старшою дружиною Хумаюна. Розкішна будова розташована в оточенні мальовничого саду. Також у саду були побудовані гробниці для цирульника Хумаюна та архітектора Тадж-Махала.

Мечеть Джама Масджід

Це одна з найбільших мечетей країни , яка входить до числа останніх споруд Шаха Джихана. Зведення мечеті почалося в 1644 році і завершилося в 1658. Мечеть включає чотири кутові вежі, три арочні входи і два сорокаметрові мінарети. Відвідувачам дозволяється піднятися на південний мінарет, звідки відкривається чудове видовище на місто. У внутрішньому дворі знаходиться басейн для омивання стоп, рук та обличчя. Вхід не мусульманам до мечеті заборонено, особливо під час молитви.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук