Аквапарк у Пярну при готелі Tervise Paradiis & SPA

Якщо ви хочете відпочити в Пярну і провести цей час з максимальною користю для здоров’я в релаксаційному центрі, то вам варто зупинитися в Tervise Paradiis & SPA – готелі в пляжному районі міста. Цей готельний комплекс надає послуги у вигляді розслаблюючих та лікувальних процедур.

Послуги в аквапарку Tervise Paradiis

У цьому центрі є найбільший на території Естонії водний парк, в якому одночасно можуть знаходитися 7 сотень людей. Аквапарк в Пярну пропонує активні розваги на будь-який смак – трампліни, гірки, штучні річки та водоспади, стіна для лазіння та багато іншого! Навіть зима не перешкоджає роботі басейну просто неба, оскільки він з підігрівом. Крім цього є вихрові ванни, сауни, лазні, бар Aqua і т.д.

Водні гірки

Піднявшись спіральними сходами ви потрапите на стартовий майданчик висотою 11 метрів, де можете вибрати одну з 4 закритих водних гірок.

Чорна гірка (Black) – найдовша. Досягає 85 метрів, до того ж оснащена різними візуальними ефектами для екстремальніших відчуттів. Найкоротша гірка відмінно підійде для дітей, тому що закінчується у безпечному жолобі, а не у басейні.

Також є платформа для стрибків. Її висота, як і глибина басейну під нею, становить 4 метри.

Є й інші розваги – боулінг, спортклуб, призначений як для індивідуальних, так групових тренувань. А ще Tervise Paradiis Spa & Water Park проводить медичні та оздоровчі процедури, надає послуги бронювання.

Час роботи водного парку

З вересня до травня: 11:00-22:00
З червня до серпня: 10:00-22:00
Кожного другого вівторка місяця парк закрито на профілактичні роботи.

Ціни

Влітку 2014 року дорослий квиток на 3 години коштує 12€, на весь день — 19€. Дитячий квиток – 2 € Сімейний квиток (2 дорослих + 2 дітей) на 3 години 29 €, на весь день – 52 €.
Взимку в будні дні ціна квитка дешевша на 2€.

Історія готелю Tervise Paradiis spa hotel & waterpark

Відкриття Spa Tervise Paradiis було у 2004 році, а у 2011 році відбувся масштабний ремонт спа-центру. А ось за гостьову зону та ресторан взялися у 2012 році. Тут є люксові номери, сімейні кімнати та приміщення для проживання алергіків.

Tervise Paradiis Hotel

Tervise Paradiis Hotel © Alfatour.ee

Tervise Paradiis Hotel

Tervise Paradiis Hotel © Alfatour.ee

Крім цього, можна оселитися в будь-якому іншому готелі пляжної зони, а в Tervise Paradiis приходити на процедури або заради розваг. Альтернативою можуть стати заклади Strand Spa and Conference Hotel , Rannahotell , Ammende Villa Hotel & Restaurant та інші  готелі Пярну .

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук