Найкращі гірськолижні курорти Болгарії

Гірськолижні курорти Болгарії – це можливість чудово провести час із користю для здоров’я. Місць для зимового відпочинку в Болгарії багато, але особливою популярністю користуються курорти Банско, Боровець та Пампорово.

Бансько

Гірськолижний курорт Банско – знаходиться біля підніжжя гірського масиву Пірін, з його північно-східної частини. Тут можна чудово провести час, катаючись на сноуборді чи гірських лижах.

Цей лижний курорт – одне з найбільш швидко розвиваються в країні. Незважаючи на свою молодість, він встиг полюбитися туристам, і завдяки сучасним трасам для лижників і домашньому затишку комфортабельних  готелів.

До послуг гостей такі зони, як «холф-пайп» та «фан-парк», основні траси яких надаються у розпорядженні лижників. До речі, саме тут проводяться деякі етапи змагань із гірськолижних видів спорту.

Боровець

Гірськолижний курорт Боровець – найбільший і найдавніший у Болгарії, що розкинувся в сосновому лісі на північних схилах гір Ріла, він знаходиться біля підніжжя вершини Мусала, найвищої на півострові.

Цей лижний курорт виник ще в 19 столітті, тоді це була мисливська база болгарських царів. Сьогодні туристів тут приваблює безліч затишних комплексів, а також різноманітність трас різної складності для лижників будь-якої категорії – від майстрів-початківців.

Якщо раптом природа закапризувала, і снігу немає, турбуватися не доведеться, адже тут встановлена ​​система штучного покриття, завдяки чому кататися можна цілодобово будь-якої пори року.

Пампорове

Гірськолижний курорт Пампорово розташований за 260 км від Софії та за 85 км від Пловдіва, в місці, яке відоме самобутніми фольклорними традиціями. Для відпочинку біатлоністів та гірськолижників тут створено всі зручності: найкращі траси та різноманітність послуг для розваг.

До речі, саме тут добре напрацьовувати навички катання на гірських лижах, адже тут розташована одна з найкращих шкіл для новачків у цьому виді спорту.

На курорті Пампорово добре проведуть час і сімейні пари з дітьми, і все завдяки тихій та спокійній обстановці навколо.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук