ТОП-10 корисних програм для гірськолижного спорту

Чи плануєте влаштувати собі яскравий зимовий вікенд на гірськолижному курорті? Тоді необхідно наперед врахувати кілька важливих нюансів. По-перше — підготувати спеціальний одяг, по-друге — запастися енергією та гарним настроєм, щоб підкорювати нові вершини, і по-третє — заздалегідь завантажити корисні програми для гірськолижників, які зроблять цю пригоду комфортною та безпечною. Пропонуємо добірку найкращих мобільних сервісів для професіоналів та новачків. З їхньою допомогою можна вести облік своїх спортивних показників, будувати маршрути, відстежувати прогрес, набувати нових навичок та бути в курсі всіх вигідних пропозицій на відпочинку.

Ski Tracks

Додаток Ski Tracks – улюблений гірськолижний трекер багатьох спортсменів. З його допомогою можна фіксувати всі найважливіші показники: швидкість, кількість спусків, відстань, кілометри по вертикалі та час катання. До того ж, тренування тренувань проводиться без підключення до інтернету. А спеціальна технологія заряду дозволяє без проблем вести запис активності протягом усього дня. Після закінчення катання програма сформує детальну статистику, яка допоможе відстежити прогрес. За бажанням, своїми результатами можна потім поділитися з мільйонами інших користувачів Ski Tracks.

 • Для IOS
 • Для Android

onX Backcountry Ski Maps

Програма onX Backcountry Ski Maps – справжній експерт у плануванні маршрутів. Незалежно від того, які пригоди чекатимуть вас на засніжених схилах, цей сервіс допоможе забезпечити надійну навігацію, знайти найкращі прогулянкові стежки та безпечні зони для відпочинку. Програма надає повнофункціональну систему GPS-навігації з відстеженням розташування. У розпорядженні користувача – топографічні та супутникові карти, чітко складені лижні маршрути, прогноз погоди та безліч корисної інформації.

 • Для IOS
 • Для Android

Snoww

Якщо ви шукаєте програму для гірськолижників, яка поєднує в собі безліч різних функцій, зверніть увагу на Snoww. Його створив молодий спортсмен, щоб відстежувати свій прогрес. Спочатку трекер був досить примітивним, але згодом розробники додали до нього соцмережу з рейтингами користувачів та таблицю лідерів, а також можливості публікувати фотографії, розблокувати ексклюзивні трофеї, вести облік своєї максимальної швидкості, відстані та кілометрів по вертикалі. Snoww пропонує користувачам офлайн-трекінг даних та зручну статистику катання, яка завжди під рукою.

 • Для IOS
 • Для Android

Slopes

Ще один корисний додаток для сноубордингу та гірськолижного спорту – Slopes. У безкоштовній версії трекер автоматично відстежує всю необхідну статистику: кількість підйомів та спусків, перепади висот, швидкість, відстань та інші показники. Отримані дані можна порівнювати як зі своїми попередніми результатами, і з досягненнями інших користувачів. Крім того, програма повідомляє про погодні умови на курорті в реальному часі. Купуючи річну підписку або денний абонемент, ви додатково отримаєте доступ до 3D-карт і можливість контролювати такі показники, як частота пульсу та кількість калорій, що спалюються.

 • Для IOS
 • Для Android

Fatmap

Популярний безкоштовний додаток Fatmap створений для детального аналізу місцевості та однозначно нагоді любителям усіх гірських видів спорту. З його допомогою можна детально вивчити всі трекінгові та гірськолижні маршрути обраного регіону. На зручних тривимірних картах користувачі бачать експозиції схилів та стежок, супутникові знімки місцевості, найкрутіші та найнебезпечніші зони, а також спуски з однаковою висотою. Крім того, Fatmap розраховує ступінь ризику сходження лавини та погодні умови на трасі. Додаток охоплює гірські райони Європи, Америки та Канади.

 • Для IOS
 • Для Android

Carv Digital Ski Coach

Щоб покращити свою техніку катання, використовуйте програму для гірськолижного спорту Carv Digital Ski Coach. Підключивши його до спеціальних смарт-устілок лижних черевиків, користувач отримує повний аналіз своїх спортивних навичок – датчики фіксують усі рухи під час катання, щоб виявити найдрібніші помилки та дати важливі поради. У додатку є система аудіо-коучінга в режимі реального часу, а також інтерактивні вправи та корисні навчальні ролики, розроблені найкращими тренерами. За допомогою Carv Digital Ski Coach зручно відстежувати різні показники активності – максимальну та середню швидкість, відстань та багато іншого, навіть якщо у вас немає спеціальних устілок. Свої результати можна порівнювати з даними спортсменів у таблиці лідерів.

 • Для IOS
 • Для Android

OnTheSnow Ski & Snow Report

Не менш корисний сервіс – OnThe Snow Ski & Snow Report. Він формує докладні щоденні звіти про погодні умови на схилах та охоплює понад 2000 гірськолижних курортів по всьому світу. З його допомогою ви зможете дізнатися про те, чи є у вказаній місцевості снігопад, а також самостійно оцінити погоду в режимі реального часу, використовуючи онлайн-камери. Крім того, у додатку доступні карти маршрутів та статистика опадів. Користувач може також отримувати регулярні повідомлення про те, в яких гірськолижних районах зараз найбільш сприятливі умови для катання на лижах чи сноуборді.

 • Для IOS
 • Для Android

Cairn

Додаток Cairn – ще один незамінний сервіс для лижників та сноубордистів. Він інформує користувачів про те, в яких зонах курорту працює мобільний зв’язок, а також дає змогу поділитися планом свого майбутнього маршруту з друзями. Якщо катання затягнеться довше за вказаний час, близькі отримають сповіщення про ваше місцезнаходження в даний момент. Крім цього, за допомогою Cairn можна заздалегідь розрахувати час проходження різних маршрутів, скористатися картами навіть без інтернету, а за необхідності отримати життєво важливі поради та номери служб порятунку.

 • Для IOS
 • Для Android

Riders

Додаток для гірськолижного спорту Riders є надійним помічником у освоєнні нових спортивних навичок. Завдяки докладним відео та покроковим інструкціям від професіоналів, кожен може вивчати трюки, викладати звіти про свої результати в мережу та отримувати фідбек від інших користувачів. План навчання легко адаптувати під свій рівень, а в процесі слідкувати за особистим прогресом. Додаток буде корисним як для новачків, так і для досвідчених спортсменів. Крім катання на лижах та сноуборді, Riders можна освоювати й інші види спорту. Також будь-який бажаючий зможе тут знайти собі персонального тренера та займатися з ним онлайн.

 • Для IOS
 • Для Android

Liftopia

Встановивши всі необхідні гірськолижні трекери та програми безпеки, зверніть увагу на веб-сервіс Liftopia. З його допомогою ви отримаєте доступ до вигідних пропозицій та різних знижок, які не завадять відпочинку кожному. На сайті можна дешево купувати абонементи на витяги, орендувати спортивне спорядження та користуватися різними видами послуг, пов’язаних із гірськолижним спортом. Щоб дізнатися про актуальну інформацію, користувачеві достатньо вказати регіон та дату поїздки.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі,
від яких перехоплює подих
.
Залишити свій відгук