Найкращі віденські кав’ярні, або де попити каву у Відні

Відень – це справжня столиця кави не тільки для всієї Європи, а й для всього світу. Тут знаходиться безліч прекрасних кав’ярень і багато іншого, пов’язане зі світом цього терпкого і бадьорого напою.

Чи варто нагадувати, що кавові традиції Відня з 2011 року включені ЮНЕСКО до списку нематеріальної культурної спадщини!

Alt Wien Kaffe – кафе і найменша фабрика з обсмажування кави

У Відні знаходиться дуже багато кавообжарювальних фабрик. Наприклад, найменша фабрика з обсмажування кави знаходиться зовсім неподалік Нашмаркту. Якщо ви хочете скуштувати справжню якісну каву, то обов’язково відвідайте Alt Wien Kaffe.

Тут кава щодня обсмажується прямо в магазині — невеликими партіями «лише» по 12 кілограм. Крім того, щоразу після завершення обсмажування кава сортується вручну — це стара і перевірена часом традиція.

Усього Alt Wien Kaffee пропонує своїм покупцям 14 різних сортів кави.

The Roast – обсмажування кави прямо в залі

Якщо ви хочете побачити як відбувається обсмажування кави для меланжу, то обов’язково завітайте до закладу The Roast — традиційна піч для обсмажування кави тут стоїть прямо посередині кафе.

Підприємство Naber та його кав’ярні

Віденське підприємство Naber вже у чотирьох поколіннях, ще з 1908 року, присвячує себе кавовому ремеслу. На фабриці 21-го округу обсмажується лише високогірна арабіка, в асортименті є чотири сорти біологічно чистої кави та різні композиції за бажанням.

Окрім обсмажування, компанія Naber ще має два невеликі кафе з чудовим дизайном у стилі 50-х років, де будь-який бажаючий може придбати каву або оцінити її переваги прямо на місці.

Кавово-кондитерське підприємство Aida

Тричі на тиждень обсмажується кава, яка продається у 26 магазинах кавово-кондитерського підприємства Aida. Ця компанія з 1958 року імпортує кавові зерна, які поєднуються і обсмажуються в пропорціях, що тримаються в найсуворішій таємниці.

Каву фірми можна легко замовити через Інтернет або взяти додому в рожевій фірмовій упаковці. Якщо ви відразу хочете насолодитися смаком кави Aida, відвідайте кав’ярню Kaffeefabrik.

Віденські еспресомобілі

Окрім численних кав’ярень у Відні можна підбадьоритися та насолодитися терпким смаком цього напою навіть у парку чи будь-якому іншому громадському місці. Еспресомобілі пропонують каву та супутні кондитерські товари практично біля будь-якого людного місця міста.

Саме з цією метою маленький автомобіль Vespa був перероблений у пересувний кавовий бар у ретро-стилі. Цей автомобільчик майже кожен день можна знайти біля найвідоміших пам’яток Відня.

Оскільки Відень вважається столицею кави, то зовсім не обов’язково йти до кав’ярні, щоб випробувати цей напій. Більшість  готелів Відня надають можливість своїм клієнтам скуштувати смачну віденську каву, не виходячи зі свого номера.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук