Канкун: чудові пляжі Мексики

Канкун – велике курортне місто на півострові Юкотан. За відвідуванням туристами його можна порівняти з Мехіко. Пляжі Канкуна так і манять мандрівників.

Популярність пляжів Канкуна

Головним постачальником відпочиваючих за всіх часів були Штати. Вирвавшись у довгоочікувану відпустку, вгодовані грінго прилітали до сусідньої Мексики і поважно ходили прибережними вулицями Канкуна в білих капелюхах і фотоапаратами на шиї. Незабаром українські та російські туристи, ймовірно, посунуть американців з їхнього улюбленого курорту. Вже є чартерні рейси на Канкун прямо з Росії, а отже, монополію американців буде порушено.

На пляжах Канкуна знаходяться сотні готелів, нічних клубів, ресторанів та барів. Цілодобово не замовкає музика на великих all-inclusive «резортах». А для сімейного відпочинку є аніматори, які зможуть зайняти ваших дітей різноманітними конкурсами. Зрозуміло, “наш” турист більше звичний до Середземного моря, але Карибський басейн анітрохи не гірший. Тут представлений відпочинок на будь-який смак: кайтінг, рибалка, снорклінг, дайвінг та серфінг. Води багаті на рибу, так що є зловити шанс абсолютно будь-якого морського мешканця – від барракуди до марліну.

The Westin Resort & Spa, Cancun

© westinhotels

Рибалка у Канкуні

© kianahssportfishing

Огляд пляжів Канкуна

Ще на підльоті до Канкуна можна визирнути в ілюмінатор і зрозуміти, що візуально курорт схожий на піщану косу у вигляді сімки. Ця 25-кілометрова пляжна зона посипана готелями для відпочиваючих. Поруч із кожним готелем виразно видно блакитну пляму басейну.

Водні розваги на пляжах Канкуна

© carreon

Сімейні пляжі

Вгорі “сімки” найсімейніші пляжі – Лангоста, Лінда, Тортуга та Караколь. Їх відрізняє гарний пологий спуск у воду, м’який та чистий пісок.

Північні пляжі для серфінгістів

З півночі смуги місця відпочинку для активних людей, які люблять серфінг. Тут знаходяться пляжі Дельфін, Гавіота і дель-Рей, що омиваються Карибським морем. Атлантика приносить на північну частину курорту шторми та великі хвилі, ідеальне місце для катання на дошці. Спеціально для безпеки на північних пляжах постійно чергують рятувальники.

Рай для шопперів та кулінарних туристів

А всередині “сімки” можна знайти лагуну Нічупте: тут рай для любителів магазинів та ресторанів.

Серфінг у Мексиці на північних пляжах Канкуна

Серфінг у Мексиці на північних пляжах Канкуна © Zak Noyle

Острів Косумель – одне з найкращих місць для дайвінгу в Мексиці.

Найкрасивіші корали можна подивитися в районі острова Косумель, що за 60 кілометрів від Канкуна. Не випадково це включено до п’ятірки найкращих місць для дайвінгу.

Острів Женьщин та еко-парк Шкарет

Прогулятися джунглями можна на Острові Жінок, а дивитися на руїни найдавнішої цивілізації майя слід в екологічному парку Шкарет. Щовечора для туристів влаштовуються яскраві шоу, а також виступом незвичайних тварин.

Xcaret Riviera Maya

Xcaret Riviera Maya © grandvelasrivieramaya

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук