Найкрасивіші пляжі на планеті

Любителі пляжного відпочинку регулярно перебувають у пошуку нових місць, де приємно не лише розслаблятися, а й робити ефектні фото. Які пляжі світу можна назвати найкращими?

Байя до Санчо (Бразилія)

Цей пляж називають одним із найкращих. Тут є все для якісного відпочинку: білий пісок найчистіша блакитна вода і чудові краєвиди для яскравих знімків. Це місце з усіх боків оточене скелями і нагадує формою півмісяць, а дістатися до нього можна як сушею, і морем.

Ейлат (Ізраїль)

Насправді це не один, а кілька пляжів, розташованих на єдиній береговій лінії. Всі вони мають величезну популярність у туристів, оскільки прибережна зона дуже мальовнича і при цьому різноманітна: і пісок, і зелень, і екзотичні тварини, і корали.

Матіра (острів Бора-Бора)

Курорт популярний у наречених: тут тепла вода, білий пісок і атмосфера раю як з реклами батончика «Баунті».

Грейс-Бей (Багамські острови)

Берегова лінія пляжу складає 8 метрів. Туристи знайдуть тут кристальну блакитну воду та одну з найбільших у світі систему коралових рифів.

Фоксі (ПАР)

Розташовується поруч із портовим містом Кейптауном. Пляж знаходиться на території місцевого Національного парку, тут же можна побачити найбільшу популяцію пінгвінів – це родзинка пляжу.

Варадеро (Куба)

Варадеро (Куба)

Найстаріший кубинський пляж. Прозора вода, розлогі пальми та малолюдна територія – туристи люблять його саме за це.

Баваро (Домінікана)

Чистий і просторий пляж, який туристи часто називають «королівським» – тут збудовані найкращі готелі світу.

Лагуна Балос (Греція)

Місце приваблює відпочиваючих не лише найчистішою водою, але також первозданною природою та пейзажами, гідними розворотів у National Geographic.

Нунгві (Танзанія)

Один із найкрасивіших пляжів Занзібару з довжиною 2 км. Плюс — припливи та відливи ніяк не заважають купанню.

Папаколеа (Гавайські острови)

Дійти до пляжу можна через ефектний вулканічний пейзаж, а потім можна помилуватися затокою Пуу Махана. До речі, пісок має зелений відтінок завдяки попелу.

Рейлі-Біч (Таїланд)

Знаходиться на маленькому півострові. Діставшись, можна знайти м’який білий пісок, що ніби переливається, і чисту лагуну, оточену монолітами з вапняку, печерами і густою рослинністю.

Чесил (Велика Британія)

Цей пляж вважається найдовшим у Великій Британії. Прибережна зона складається повністю з великої округлої гальки, тому ходити тут рекомендується дуже обережно.

Пляж гарячої води (Нова Зеландія)

Це місце популярне через наявність джерел геотермальних вод, завдяки чому створюються гарячі природні ванни. А ще звідси відкриваються чудові краєвиди на скелі, повиті тропічною зеленню.

Аругам (Шрі-Ланка)

Барвистий пляж Аругам-Бей неймовірно популярний серфінгістів. А любителів природи приємно здивують місцеві жителі – крокодили та слони.

Стоктон (Австралія)

Надзвичайно красивий пляж, що розтягнувся на 32 км. Розташовується він поруч із дюнами, що створює незвичайний ландшафт. Тут можна їздити на квадроциклах і вивчати історію по останках кораблів, що колись сіли на мілководді.

Копакабана (Бразилія)

Цей пляж протяжністю майже 5 км вважається дуже відомим у всьому світі. Він має форму півмісяця, а самі місцеві називають його «Морською принцесою».

Сієста-біч (США)

Унікальність цього пляжу, розташованого у Флориді, у чистому піску, який буквально розступається під ногами, як м’яка хмара.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі,
від яких перехоплює подих
.
Залишити свій відгук