Найкрасивіші пляжі В’єтнаму

Пляжі В’єтнаму — одні з найкращих у світі. Вони славляться дивовижним білим піском, теплою та чистою водою, та мальовничими краєвидами. Серед них є такі, що ідеально підходять для відпочинку з дітьми і ті, що облюбували серфінгісти, дикі, а облаштовані. Деякі з них входять до топ-10 найкращих пляжів світу і на кожному з них чудовий захід сонця.

Пляж Кхем (Khem beach) — Фукуок

Khem beach відносять до найкрасивіших на Фукуоці . Він знаходиться у південній частині острова, недалеко від міста Антхой. Пляж за своєю формою нагадує півмісяць. Вода тут має блакитний колір із зеленим відтінком, тому його прозвали Смарагдовою затокою. Це романтичне місце з білим піском і стрункими пальмами, що нависають над водою. Сюди приїжджають не лише для пляжного відпочинку, а й за ефектними фото. А ще — покуштувати найсвіжіших морепродуктів. Їх можна купити прямо з рибальських човнів та віднести до найближчого ресторану, щоб вам їх приготували. Варто відзначити, що інфраструктура тут ще не зовсім розвинена, тому якщо ви плануєте провести на пляжі цілий день, варто потурбуватися про запас продуктів, води та інше.

Недоліки

Незважаючи на те, що у В’єтнамі всі пляжі муніципальні і до них має бути відкритий доступ, значна частина Khem beach належить до готелю Marriott. Щоб потрапити на його територію, необхідно сплатити депозит, який можна потім використати у його кафе та барах. Вільний доступ до пляжу є в його північній частині, де знаходиться невелике рибальське село.

Лонг-Біч (Long beach) — Фукуок

Лонг-біч – один із найпопулярніших на острові Фукуок. Він розташований за 6,4 км від аеропорту. Це справді довгий пляж, протяжністю 20 км. Він умовно поділяється на дві частини – північну та південну. Перша (близько 5 км) — піщана, багатолюдна, з розвиненою інфраструктурою. Вона простяглася від готелю Eden Resort до готелю Trang An Phu Quoc. Тут розташовуються курортні готелі, ресторани, магазини, туристичні агенції. Друга — на самому початку скеляста, а потім знову піщана. Тут набагато менше приїжджих відпочиваючих і більше місцевих, не так багато барів та кафе, натомість зустрічаються рибальські села та перлинні ферми. Південна частина Лонг-Біч бере свій початок у селі Ан Той і тягнеться до готелю Eden Resort.

Туристи, відпочиваючи на Лонг-біч, розважають себе пішими прогулянками, ловом кальмарів, снорклінгом, каякінгом, катанням на водних лижах, серфінгом.

Краєвиди прибережних курортів Лонг-Біч на острові Фукуок.

Long beach © DreamArchitect / Shutterstock

Дикий пляж з пальмами

Лонг-Біч на острові Фукуок © Becker Stefan / Shutterstock

Зірковий пляж (Starfish beach) — Фукуок.

Starfish beach заслужено вважають одним із найкрасивіших пляжів В’єтнаму. Свою назву він отримав завдяки живим тут червоним морським зіркам. Це і є головна причина, чому сюди приїжджають туристи — зробити з ними інстаграмні фото. Однак слід пам’ятати про відповідальне ставлення до природи — морських зірок із води діставати не можна, від цього вони гинуть. Також Starfish beach відомий своїми мальовничими видами – дрібним білим піском і тонкими пальмами, що нависають над водою. А ще тут чудовий захід сонця.
Щодо інфраструктури, то вона на пляжі розвинена слабо. Над водою є кілька ресторанчиків на палях, де подають смачно приготовлені морепродукти.

Недоліки

Starfish beach розташований в північній частині острова, вздовж села Rach Vem. Її мешканці не дбають про навколишню природу — побутові відходи викидають та спалюють у довколишньому ліску. Але пляж під свою опіку взяли місцеві бізнесмени та стежать за чистотою на ньому. Тут же протікає невелика річечка. Вона впадає в море, несучи з собою мул, яким харчуються морські зірки. Від цього вода на узбережжі стає каламутною. А ще тут буває неприємний запах водоростей.

Білий піщаний пляж острова Фукуок

Зірковий пляж © Fateh Belek / Shutterstock

Чайна-Біч (China Beach) — Дананг

Чайна бич у Дананзі  входить до топ-10 найкрасивіших пляжів світу. Його також називають Бак Мі Ан або Білий. Широке узбережжя з дрібним білим піском і бірюзовою водою сприяє розслабленню і млості. Дивно, але на ньому немає юрб туристів — берег пустельний. З травня по жовтень море тут тихе і без хвиль, а з листопада по березень стає бурхливим і приваблює сюди серфінгістів.

Тут є бари, шезлонги та все, що необхідно для приємного відпочинку. Однак інфраструктура більше розвинена на пляжі Кхе, що є продовженням Чайна Біч. Там розташовуються гарні готелі, ресторани, магазини, працюють рятувальники, є пункти оренди обладнання для водних видів спорту.

Недоліки

На березі China Beach є стічна канава. Від її води немає запаху і сміття не плаває, але це неприємно.

Кокосові пальми на пляжі.

Чайна Біч © Curioso.Photography / Shutterstock

Пляж Ан Банг (An Bang beach) — Хойан

An Bang beach розташований у центральній частині пляжу Хойан. Він відомий дрібним морем біля узбережжя, пологим входом, м’яким та чистим піском, гарною та прозорою водою. Це найпопулярніший пляж В’єтнаму для відпочинку з дітьми. Тут чудово розвинена туристична інфраструктура – є платне паркування, гарні готелі, ресторани, кафе, магазини, можна орендувати шезлонг (якщо купите щось у кафе – отримайте його безкоштовно). На пляжі можна зайняти себе серфінгом (з вересня по березень), покататися на водному мотоциклі, банани, парашуті, є інші розваги. Максимально море тут прогрівається з червня по вересень, а ось з жовтня до березня воно прохолодне і бувають великі хвилі.

Недоліки

Пляж – досить чистий, але де-не-де зустрічається сміття.

Пляж у Хойан

Пляж Анг Банг © Chris Howey / Shutterstock

Пляж Куа Дай (Cua Dai beach) — Хойан

Cua Dai beach – один із найкращих пляжів В’єтнаму, включений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Його протяжність – 3 км і розташовується він всього за п’ять кілометрів від стародавнього міста Хойан . Пляж відомий кристально-блакитною водою та білим піском. Незважаючи на його популярність, тут легко знайти відокремлене місце. Тут широка берегова лінія, вздовж якої ростуть пальми, що дають тінь, багато ресторанів і кафе, де можна скуштувати свіжі морепродукти — їх рано-вранці сюди доставляють місцеві рибалки. На пляжі можна орендувати шезлонги або отримати без оплати, купивши напої в кафе або ресторані. Найкращий час для відпочинку на пляжі Куа Дай — з квітня до серпня, потім починається сезон високих хвиль і сюди приїжджають серфінгісти.

Недоліки

Щоб уникнути розмиття берега хвилями, уздовж пляжу розкладені мішки з піском. Деякі з них поросли водоростями, інші покрилися пліснявою. Видовище – не зовсім приємне.

Туристи на пляжі в Хойан

Пляж Куа Дай © Quang Vu / Shutterstock

Піщаний морський пляж поблизу Хойана

Куа Дай у провінції Куангнам © monticello / Shutterstock

Пляж Док Лет (Doc Let beach) — Нячанг

Пляж Доклет (Зоклет) знаходиться в бухті, на відстані 50 км від Нячанга . Іноді його називають пляжем Парадайз через однойменний готель, а також в’єтнамські Мальдіви. Він приваблює туристів мальовничими краєвидами, теплою, чистою водою та дрібним білим піском. Тут добре відпочивати з дітьми — вхід у море пологий, а глибина досить далеко від берега. Ще одна перевага цього пляжу – велика кількість природної тіні. У другій половині дня узбережжя майже повністю накриває тінь.

Найкращий час для його відвідин — літо. Взимку тут прохолодно, вітер піднімає в морі хвилі, а на березі — пісок, який потрапляє в очі та одяг.

Протяжність пляжу – 6 км. Його слід умовно поділити на три частини. Права і ліва сторона — дикі, їх займають рибальські човни і під час шторму море викидає на берег сміття, яке нема кому прибирати. А ось у центральній частині розташовані готелі для туристів. Тому тут чисто, є туалет, душові та кабінки для перевдягання, але вхід через готелі — платний. Якщо пройти безкоштовно, то на самому пляжі співробітники готелю обов’язково запропонують купити квиток. Його ціна символічна і виправдовує послуги, що входять у вартість.

Інфраструктура тут розвинена слабо. Є пара кафе, можна орендувати шезлонги, гамаки, пляжний стільчик тощо, також є пункти оренди обладнання для водних розваг. Пляж Зоклет простягся вздовж невеликого селища — там є магазини, аптеки та навіть речовий ринок.

Хмарний захід сонця на красивому пляжі

Пляж Док років © Huy Thoai / Shutterstock

Пляж Нячанге

Doc Let beach © evgenii mitroshin / Shutterstock

Пляж Дай Лан (Dai Lanh beach) – провінція Кханьхоа

Пляж Дай Лан – забутий земний рай. Він розташовується на одній із сторін однойменної бухти, а на іншій – знаходиться невелике рибальське село. Це малолюдне містечко в оточенні невисоких гір славиться чудовими краєвидами, чистою бірюзовою водою, кремового кольору піском і великою кількістю казуаринових заростей.
Пляж має довжину 1 км. У його південній частині добре розвинена туристична інфраструктура — тут можна орендувати шезлонг, душ і кабінки для перевдягання, а також кафе, в яких смачно готують морепродукти. Ще тут можна орендувати бунгало чи котедж на березі моря. Найкращий час для відпочинку – з квітня по серпень. У цей період погода прагне ідеальної, а море — спокійне та тепле.

Недоліки

Природну ідилію цього місця порушує шум — він доноситься з автотраси, що близько розташовані, і залізниці.

Пляж маяка Дай Лань, Фуйєн

Пляж Дай Лан © Nguyen Quang Ngoc Tonkin / Shutterstock

Пляж Ан Хай (An Hai beach) – архіпелаг Кон Дао

Пляж Ан Хай знаходиться в оточенні зелених гір на південній стороні острова, в центрі міста Кон Сон. Він захоплює спокоєм і чистотою води, напрочуд м’яким, ніжним піском. Тут розташовується безліч курортних готелів і кидають якір рибальські човни. Широке узбережжя пляжу чудово підходить для прогулянок та насолоди первозданною природою.

Недоліки

На пляжі відсутня інфраструктура. Влітку сюди залітають піщані москіти – беріть із собою засіб від комах.

Пляж у Ба Ріа Вунгтау

Пляж Ан Хай на острові Кон Дао © Nguyen Quang Ngoc Tonkin / Shutterstock

Пляж Нон Нуок (Non Nuoc beach) — Дананг

Пляж Нон Нуок – один із найкрасивіших і малолюдних у Дананзі, що робить його ще привабливішим. Він розташований неподалік села ремісників — дорогою до Мармурових гір. Приємна відмінність цього пляжу — його чистота. Тут затишно відпочивати — у прибережних кафе можна взяти в оренду пляжні шезлонги, готелі, ресторани, сувенірна крамниця. Можна займатись серфінгом. Недоліків немає.

Розкішний готель розташований на пляжі Нон Нуок

Hyatt Regency Danang Resort and Spa поряд з Мармуровою горою © EQRoy / Shutterstock

Пляж Нінь Чу (Ninh Chu beach) – провінція Ніньтхуан

Пляж Нінь Чу розташований за 10 км від міста Фанранг, має вишукану форму півмісяця і його вважають одним з найкрасивіших пляжів В’єтнаму. Він приваблює дрібним жовтим піском, чистою бірюзовою водою та мальовничими пальмами, що дають приємну тінь у спекотний день. Найкращий час для відпочинку тут – з травня по вересень, коли море тихе та ласкаве. Після – сильні, рвучкі вітри піднімають високі хвилі і на пляжі з’являються серфери. Ninh Chu beach добре обладнаний – тут можна орендувати шезлонги, перекусити в кафе та прибережних ресторанчиках або просто відпочити в гамаку. Любителі активних розваг можуть зайнятися дайвінгом, каякінгом, вітрильним спортом, рибалкою, покататися на водних мотоциклах або пограти у волейбол.

Пляж із шезлонгами в Saigon Ninh Chu Resor

Пляж Нінь Чу © Andreas Rose / Shutterstock

Пляж Сао (Sao beach) — Фукуок

Пляж Сао називають найкрасивішим на острові Фукуок. Він знаходиться в його південній частині, на східному узбережжі, неподалік міста Антхой. Це найбажаніший пляж, тому тут завжди багато туристів. Вони приїжджають сюди самі чи у складі екскурсій. То що особливого на Sao beach? Його бірюзова вода, білий і дрібний, як борошно, пісок і пальми, що нависають над водою, тут особливо прекрасні. Багато хто їде сюди заради гарних фото. Для цього на пляжі є спеціальні фотозони — гойдалка та сходи в небо, але їх заборонили через часті нещасні випадки.

Інфраструктура на узбережжі розвинена слабо — готелів тут немає, проте є ресторани, бари та кафе. Найкращий і найдорожчий ресторан – Paradiso (у північній частині пляжу). За лежаки прийнято платити окремо – тут не можна взяти напій у барі та зайняти лежак. У центральній частині пляжу є парковка, прокат гідроциклів, парасайлінг та ресторани з шезлонгами біля води. Найкрасивіша частина пляжу – Північна – саме тут зроблено найкращі фото. У Південній пісок уже не білий, як на рекламних картинках і є невеликі скелі. Тут також можна орендувати човен або байдарку, водні мотоцикли, гамаки, шезлонги, покататися на банани, а ще тут проводять пінні вечірки.

Недоліки

Сміття – головна проблема В’єтнаму. На острові немає сміттєпереробного заводу, а вивезення коштує дорого, тому місцеві жителі його палять. Увечері на пляжі можна побачити густий дим і відчути їдкий запах пластику, що горить.

Шезлонги під тропічних пальм на прекрасному пляжі

Sao beach © Evgeny Drablenkov / Shutterstock

Пляж Вінперл (Vinpearl beach) – Нячанг

Пляж Вінперл простягся на 400 метрів уздовж однойменного парку розваг на острові Хон Тре. Втомившись від численних водних гірок та інших задоволень, сюди приходять відпочити на білому березі теплого, бірюзового відтінку моря (як на Мальдівах). Найчастіше тут небагатолюдно і ніщо не відволікає від релаксу та насолоди красивим краєвидом. Відпочиваючі проводять тут час із комфортом – є шезлонги, кафе, ресторани та інші об’єкти інфраструктури. Пляжні розваги тут теж удосталь – можна покататися на водному мотоциклі або лижах, орендувати каяк або катамаран, повеселитися на банани.

Недоліки

У високий сезон тут може не вистачати шезлонгів. Пляж є частиною парку, тож вхід сюди платний.

Парк розваг Вінперл

Пляж Вінперл © Diego Fiore / Shutterstock

Вид з дрону на Vinpearl Discovery на острові Фукуок

Курорт Vinpearl Discovery © TommyTeo/Shutterstock

Білий піщаний пляж зі зручними кріслами в сонячний день

Пляж Вінперл © Nhannt / Shutterstock

Тропічний рай для відпочинку на узбережжі

Vinpearl beach © DreamArchitect / Shutterstock

Пляж Бай Дай (Bai Dai beach) – Нячанг

Пляж Бай Дай (Бай Зай) – один із найкрасивіших пляжів Нячанга. Він приваблює туристів м’яким піском, пологим входом у кришталево чисту воду бірюзового відтінку. Глибина в морі починається досить далеко від берега, тому добре відпочивати з дітьми. Bai Dai beach має довжину близько 15 км, і його умовно можна розділити на три частини. Та, що розташована вздовж гори (ближче до Нячангу), має розвинену інфраструктуру — платне паркування, кафе, ресторани. Є тут і туалети, і душі, можна орендувати шезлонги, берегами ходять торговці фруктами. Центральна частина — пустельна, сюди часто прибиває сміття, яке на пляжі ніхто не прибирає. У третій частині розташовуються фешенебельні готелі, ведеться будівництво та активно розвивається туристична інфраструктура. Найкращий час для відпочинку – з квітня по жовтень,

Недоліки

На пляжі немає тіні. Вихід – орендувати шезлонг із парасолькою. На диких ділянках може бути зворотний перебіг – слід бути обережним. Але якщо ви вже потрапили у ріп, потрібно пливти не у бік пляжу, а в бік.

Прибережні пейзажі готелів та курортів на пляжі Бай Дай

Пляж Бай Дай © DreamArchitect / Shutterstock

Вілли та готелі на курорті поряд з пляжем Бай Дай

Bai Dai beach © DreamArchitect / Shutterstock

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук