Топ 10 країн для відпочинку без росіян (русні)

При плануванні відпочинку за кордоном важливим фактором вибору країни стала відсутність русні в місцях відпочинку. І це цілком зрозуміло. Якщо ви шукаєте місця для відпочинку, де ймовірність зустріти російських туристів мінімальна, ця стаття для вас. Нижче наведено топ 10 країн, де можна насолодитися відпочинком без *обаної русні.

В першу чергу варто розглянути країни, які взагалі припинили видавати туристичні візи росіянам, тому імовірність зустріти їх там буде мінімальна. Серед таких країн: Польща, Латвія, Литва, Фінляндія, Естонія, Данія, Чехія, Бельгія, Словаччина та Нідерланди.

Зверніть увагу, що в таких популярних місцях відпочинку як Таїланді, Туреччині, Чорногорії, Єгипті чи на Балі русні зараз багато, тому варто утриматися від поїздок у ті країни та вибрати місця відпочинку де спадкоємців совка буде значно менше.

При великому бажанні можна і в Туреччині знайти готелі без росіян, зараз навіть туроператори пропонують такі тури. Але ви всеодно з ними зустрінетесь в аеропорту чи якщо вийдете в місто. Зараз русні у Туреччині багато.

Хорватія

Хорватія, розташована на узбережжі Адріатичного моря, є популярним туристичним напрямком, відомим своєю мальовничою природою, історичними містами та багатою культурною спадщиною. Здебільшого зберегла свій автентичний шарм, Хорватія пропонує відвідувачам захоплюючі краєвиди, такі як Плітвицькі озера і Дубровник, відомий як “Перлина Адріатики”. Затишні пляжі, кристально чиста вода, середньовічні замки і чарівні села роблять цю країну ідеальним місцем для відпочинку, приваблюючи туристів з усього світу, і не користується популярністю серед русні.

хорватія

Ісландія

Ісландія відома своєю неймовірною природою: гейзери, вулкани, льодовики і водоспади. Завдяки відносній віддаленості та високим цінам, країна не є популярним напрямком для російських туристів. Тут можна насолодитися спокійним відпочинком серед незайманої природи.

Рейк'явік

Новая Зеландія

Нова Зеландія славиться своїми краєвидами, що нагадують сцени з фільмів “Володар перснів”. Країна розташована далеко від Росії, що робить її менш привабливою для московитів через тривалий та дорогий переліт.

new-zealand

Чилі

Чилі пропонує широкий спектр природних красот, від пустелі Атакама до Патагонії. Висока вартість та віддаленість роблять її менш привабливою для російських туристів. Єдине застереження – уникайте міста Він’я-дель-Мар – там зараз процвітає “родильний туризм” і можна зустріти тільних росіянок.

chile

Шрі-Ланка

Шрі-Ланка поступово стає популярною серед туристів, але через культурні відмінності та мовний бар’єр російські туристи тут рідкість. Острів пропонує чудові пляжі, стародавні руїни та багату культуру.

sri-lanka

Бразилія

Хоча Бразилія є популярною серед туристів, вона не приваблює багатьох росіян через велику відстань та мовний бар’єр. Країна славиться своїми пляжами, карнавалами та багатою культурою.

Бразилія

М’янма

М’янма (сусідня країна Таїланду) тільки нещодавно відкрилася для масового туризму, і вона поки що не стала популярною серед росіян. Стародавні храми, мальовничі пейзажі та гостинні місцеві жителі роблять цю країну цікавою для тих, хто шукає щось незвичайне.

Мянма

Фіджі

Фіджі – це архіпелаг у Тихому океані, відомий своїми мальовничими пляжами, кришталево чистою водою та кораловими рифами. Віддаленість і висока вартість подорожі роблять цю країну менш популярною серед російських туристів. Це ідеальне місце для спокійного відпочинку на пляжі та дайвінгу.

fiji

Мадагаскар

Мадагаскар, розташований біля узбережжя Африки, славиться своєю унікальною флорою і фауною. Цей острів пропонує захоплюючі екскурсії до національних парків і заповідників. Через обмежену туристичну інфраструктуру та високі витрати на подорожі, російські туристи тут рідкість.

madagascar

Якщо ви шукаєте бюджетний спосіб відпочити неподалік Європи з мінімальною кількістью русні (або повністю без), рекомендую розглянути острів Ла-Пальма, який знаходиться на заході архіпелагу Канарські островів та належить Іспанії.

Ла-Пальма, Іспанія

Ла Пальма – один з наймальовничіших островів Канарського архіпелагу, відомий своєю незайманою природою та спокійною атмосферою. Завдяки своїй відносній віддаленості від основних туристичних маршрутів, цей острів залишається менш популярним серед російських туристів, що робить його ідеальним місцем для спокійного відпочинку.

majorka

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук

  1. Ірина

    Ще в Португалії можна знайти готелі без росіян, але це потрібно додатково уточнювати у туроператора

    Відповіcти