7 найкращих пляжів Майамі-Біч

Майамі-Біч — місто, де життя б’є ключем, де завжди тепло та світло, а рух не завмирає на жодну секунду. Тут кожен турист зможе повноцінно відпочити за своєю уявою та фінансовими можливостями. А які саме пляжі найкращі в Майамі-Біч? Насамперед можна буде відвідати:

Crandon Park Beach

Це унікальне місце природа утворила у формі лагуни. Тут збираються численні сім’ї для того, щоби разом провести відпустку. Популярність обумовлена ​​наявністю пісочної коси, розташованої біля берега. Тут завжди тихо, тож батьки з дітками облюбували це місце. Парк має в своєму розпорядженні численні атракціони, торгові намети, численні місця для пікніка. Тому Crandon Park Beach можна назвати найкращим місцем для сімейного відпочинку!

South Beach

Південний пляж Майамі – це відвідуване і модне місце у всій окрузі. Південний пляж по праву вважається одним із найкращих у Майамі. Тут же розташовані і найкращі готелі міста . В американському прибережному місті завжди багато туристів із різних країн світу. А тому і готелів тут також достатньо. Якщо ви хотіли б повноцінно розслабитись та скуштувати всі радості життя, він може забронювати один з 375 номерів готелю Ritz-Carlton , розташований на пляжі кварталу Арт-Деко. Тут вартість номера може змінюватись від 289 до 1829 доларів за ніч.

South Beach

© lunamarina / Shutterstock

Matheson Hammock Park Beach

Метсон Хеммок – це «ветеран» зі своїм минулим, найстаріший пляж у всьому Майамі, створений у далеких тридцятих роках минулого століття. Густі мангрові гаї та штучна лагуна – безперечні «родзинки» «старого». Сюди відправляються не тільки для прийняття сонячних ванн, а й катання на хвилях. Серфінгісти-початківці можуть пізнати всі премудрості підкорення хвилі, це місце зустрічає мілководним і досить просторим спотом.

Matheson Hammock Park Beach

© SchnepfDesign/Shutterstock

Lummus Park Beach

Ще один парк і ще один пляж, засаджений пальмами та обладнаними кількома спортивними майданчиками. У парку Люммус можна брати напрокат спорядження для водних видів спорту та велосипеди для власної екскурсійної програми. Тут же можна пограти з приятелями в пляжний волейбол, а для найменших дітлахів облаштований дитячий майданчик, покритий спеціальним гумовим матеріалом. Люммус має в своєму розпорядженні пункти прокату, тому недоліку в шезлонгах, парасольках і лежаках не буде. Працюють пункти прокату до 17 години, тому потрібно грамотно розраховувати свій час.

Lummus Park Beach

© lazyllama / Shutterstock

Virginia Key Beach

Вірджинія Кі був колись зоною для відпочинку афроамериканців. Це місце було закрито на певний час, і лише 2008 року знову відкрив свої володіння для відпочинку. Особливість пляжу в тому, що тут облаштовані спеціальні місця для пікніків та дитячі майданчики. Вірджинія-Кі відкрита з двох сторін — північною та південною.

Virginia Key Beach

© fotomak / Shutterstock

Haulover Beach

Холовер – знаменитий пляж у Майамі Біч, найкращий нудистський пляж у всьому штаті. Тут завжди багато туристів, які з’їжджаються з різних куточків. Тут на законних підставах можна прогріти на сонці всі свої принади, при цьому не ловити несхвальні погляди публіки, що відпочиває.

Haulover Beach

© Felix Mizioznikov / Shutterstock

Bill Baggs State Park

Ще один Парк Білла Багса, розташований на південній стороні острова Кі-Біскейн, люблять відвідувати любителів риболовлі та сім’ї з дітьми. Тут багато розваг на будь-який смак. Серед таких: пляжний пікнік, спортивні водні заняття, катання на каное та байдарці. Після відпочинку можна підкріпитися в одному з численних ресторанів, розташованих неподалік.

7 найкращих пляжів Майамі-Біч

© Felix Mizioznikov / Shutterstock

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук