Шарджа – найкращий пляжний відпочинок

Курорт Шарджі можна сміливо назвати найкращим місцем для пляжного відпочинку, що розташоване на берегах Перської затоки. Тут безліч міських пляжів – з м’яким білим піском, чистою блакитною водою, пишними пальмами, пологим дном, а головне всі вони безпечні для відпочинку з дітьми. Найпопулярнішими вважаються пляж Аль-Мамзар і Аль-Хан. Якщо ви шукайте у вихідні тиші та спокою, то пляж Корніш для цього не підійде, тому що саме в ці дні він забитий повністю. Дуже популярне серед шанувальників активного відпочинку східне узбережжя Шарджі. Тут можна добре попірнати з маскою, зайнятися дайвінгом і легко провести час.

Лагуни між Шарджем та Дубаєм

Водна територія, що розкинулася між лагунами Аль-Мамзар і Аль-Хан, ще тільки освоюється. Тут немає контролю та обмежень, тому це місце вибирають любителі поганяти на скутерах та моторних човнах. Також є і зона для купання, яка позначена канатами. Як правило, вода тут завжди чиста та освіжаюча, та й зручно добиратися до міста. Найкращий час для купання – ранковий годинник, ближче до обіду пляж уже переповнений.

Аль-Хан

Цей пляж лежить між електростанцією Al Layyeh та селом Аль-Хан. Пляж вважається одним із найбезпечніших не лише в Шарджі, а й в ОАЕ. Він користується великою популярністю серед туристів та гостей, у свята та вихідні сюди приїжджають і місцеві жителі.

Аль-Корніш

Оточений пальмами, пляж Аль-Корніш притягує сюди відпочиваючих своєю чарівністю та м’яким піском. Пляж є безпечним, як правило, тут вважають за краще відпочивати цілими сім’ями. Поруч розташований елегантний готель Coral Beach , з вікон якого відкриваються чудові краєвиди на Перську затоку і Дамський клуб Шарджі.

Аль-Корніш

© Rachel Carr

Найкращі пляжі Хор-Факкана

Найкращим з міських пляжів вважається прибережна територія біля готелю Oceanic Hotel & Resort. Територія пляжу має чудову інфраструктуру, що дозволяє чудово проводити час, займатися водними видами спорту, влаштовувати пікніки. Вхід на його територію є платним, оскільки є власністю готелю. Уздовж узбережжя розташовано чимало скелястих куточків, де буде приємно відпочити всією сім’єю або з друзями, та й одному буде нудно.

Набережна з фонтаном і лагуна Халед

У пошуках найкращого пляжного відпочинку не можна не згадати лагуну Халед та набережну з фонтаном. Лагуна Халед – це велика водна гладь із гарним фонтаном у самому центрі. Це мальовниче місце вже давно є місцевою визначною пам’яткою, яку витончено доповнюють пальмові гаї та галявини із соковитою зеленню. Лагуна розташована в центрі набережної Аль-Бухейра Корніш. Найгустіший район Шарджі є дуже престижним місцем, де гості можуть відпочити в одному з численних ресторанів, а також відвідати парк Аль-Джазіра.

Шардж Корніш

Мальовнича набережна Шарджа Корніш проходить між пляжем Аджман та набережною Аль-Бухейра Корніш. Тихе місце для прогулянок вже давно є улюбленим місцем для тих, хто воліє розслаблений відпочинок за філіжанкою кави та східними солодощами.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук