5 найкращих зоопарків світу

Розваг і для дітей, і для дорослих у світі дуже багато, але одним із найулюбленіших занять, як і раніше, є відвідування зоопарків.
Сьогодні разом з нашим блогом про подорожі  ви дізнаєтесь про п’ятірку найкращих зоологічних парків світу.

Найкращий з кращих: Берлінський зоопарк

Зоологічний сад Берліна в районі Тіргартен – це єдине місце на землі, яке дало назву одному з міських вокзалів. Відкрився зоопарк ще в 1844 році, сьогодні він не тільки один з найбільших у Європі (територія площею 35 га), але й один з найбагатших на планеті, тут представлено понад 14000 тварин та 1400 видів. Неподалік звідси знаходиться акваріум, де мешкають крокодили та комахи, прісноводні та морські риби.
Вражає відвідувачів і павільйон Альфреда Брему, де мешкають змії, великі хижаки та варани, а в іншому павільйоні, який за своїми розмірами нагадує аеропорт, живуть птахи та кажани. Найбільше захоплення настає, коли відвідувачі бачать відкриті майданчики, адже більшість звірів проживає без клітин. Перед вашим поглядом не поспішаючи ходять тигри та леви, зубри та лами, буйволи та лані, верблюди, вони відокремлені від відвідувачів тільки ровом з водою. Тут також розводять малайських ведмедів.

Лондонський зоопарк: туманний Альбіон відкриває свої таємниці

Це найстаріший науковий зоопарк у світі та підпорядкований Зоологічному товариству Лондона. Розташований він у серці міста, у знаменитому Ріджентс-Парк. Зоологічна колекція була заснована в 1828, через 19 років став доступний для громадського відвідування, а з 1902 Лондонський зоопарк став таким, яким ми бачимо його сьогодні. Тут мешкає понад 16000 особин, перед поглядом відвідувачів проходять просторі вольєри, проводяться шоу-годівлі тварин, проходять цікаві лекції. Великою популярністю користується вольєр видр та сад метеликів.

Зоопарк Сан-Дієго: неможливе можливе

Це місто розташоване в субтропіках, проте на території зоосаду проживають навіть білі ведмеді, які народжують потомство. Площа зоопарку Сан-Дієго складає 40 кг, тут є можливість цілодобово дивитися та фотографувати тварин, пересуваючись канатною дорогою, пролітаючи на повітряній кулі. Територія розбита на безліч зон, які облаштовані відповідно до потреб тварин, і на них розміщено понад 800 видів мешканців.

Впадаємо в дитинство: зоопарк Балі

Інтерес представляє і зоопарк Балі, відкритий у 2002 році, тут мешкає понад 350 видів тварин, що мешкають в Індонезії та інших країнах. Тут туристи можуть навіть лазити деревами, звичайно, не так, як місцеві жителі, а містками і драбинками. Якщо тварини не становлять небезпеки, їх можна годувати, гладити, брати на руки, найбезстрашніші можуть погодувати і крокодилів.

Назустріч північному вітру: зоопарк Рануа

Унікальний парк дикої природи Рануа знаходиться у Фінляндії, це найпівнічніший у світі зоосад. Тут мешкає близько 60 видів арктичних тварин, серед найрідкісніших – білі ведмеді. Тут немає екзотичних тварин з тропіків, однак можна вдосталь помилуватися представниками північної фауни – вівцебики, песці та росомахи, лосі та північні олені, рисі та єноти, а також багато інших видів. Тут немає клітин для птахів, вони літають вільно, живуть у дуплянках та шпаківнях.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук