Океанаріум у Києві

Київ приваблює своїми архітектурними пам’ятниками, славетною історією та особливим шармом. Але поряд зі старовинними пам’ятками є й нові, цікаві місця. Відносно нещодавно відчинив свої двері і Київський океанаріум Морська казка.

Київський океанаріум Морська Казка

Це перший океанаріум у Києві. Розпочав роботу з осені 2012 року і з того часу розширив свою територію майже вдвічі, значно поповнив колекцію.
Тут у вас є не тільки вільно погуляти по залах, відвідати 45-хвилинну екскурсію, а й поспостерігати за годівлею акул, дитинчат крокодилів, скатів, піраній, черепах та інших риб. Особливо дивує і приваблює можливість власноруч доторкнутися до ската і морських зірок у відкритому акваріумі. Іноді навіть буває так, що скат забризкує відвідувачів водою.

Де знаходиться

Знайти океанаріум у Києві просто – він знаходиться поряд із метро Дарниця на нульовому поверсі торгового центру Дитячий світ за адресою вул. Малятко 3. Тож можна не лише подивитися на мешканців глибин, а й провести шопінг.

Експозиція океанаріуму у Києві

У київському океанаріумі мешкають не одні риби – через скло добре видно різні водорості, корали та молюсків. Та й дизайнерські рішення на висоті – вхід охороняє страшний пірат Дейві Джонс, а сходи відразу ведуть допитливих донизу.

Перша палуба

Це напівзруйновані кістяки корабля, а його сяючі світлом пробоїни не що інше, як ілюмінатори, через які можна спостерігати за чарівним, глибинним світом коралів, що переливаються різними відтінками, а також за зграйками риб, що шастають у цих лабіринтах. Камчатські краби та омари живуть у спеціальних біотопах, де створено оптимальне для них місце існування.

Тунель

Це особливість океанаріуму. У ньому, відокремлені від водної товщі 8-сантиметровим шаром акрилового скла, відвідувачі розглядають строкатий підводний світ, мешканці якого незворушно плавають довкола. Це десятки та сотні риб – риба-янгол, червона крилатка, фугу та інші.

Гідробіонти

Таких біля океанаріуму налічується близько 200 видів. У напівтемряві, освітлені лише слабким сяйвом великих біотопів, живуть у них медузи, риба-хірург, хризиптери, акропори та інші представники.

Для малюків

Вони будуть просто захоплені після відвідування Немо-зони. Адже там на них чекає супутник дитинства – рибка-клоун, яку ми всі чудово знаємо за мультфільмом. Ця хоробрий рибка вже давно стала одним із улюблених персонажів. Адже тут їх дуже багато – понад 20 видів. І всі вони різняться не лише за яскравістю, а й за розмірами.
Ну, а далі краще налаштуватися на серйозність і розглянути небезпечні мурени, прозорі медузи та рибу-мислителя, що застигла між камінням.

Субмаріна

Екскурсія триває в ній, оскільки дорога з тунелю веде саме до підводного човна. Вона тягнеться до Touch-pool – відкритого басейну, в якому живе маса мешканців океанів, але найцікавіше, що до них можна доторкнутися. Саме це і змушує малюків та дорослих зупинятися біля резервуару.
Там можна погладити морського ската і доторкнутися до морських зірок, але робити це потрібно надзвичайно акуратно, дбайливо і ніжно, адже вони живі створіння! Не варто поспішати. Креветки-кардинали, величезна зелена черепаха, морські ковзани – все це приверне вашу увагу на довгий годинник!

Демонстраційне харчування риб в океанаріумі Морська казка

Це захоплююче видовище! Тому багато хто намагається потрапити в океанаріум саме до цього часу. Адже корм не просто так кидають у воду, а годує вихованців дайвер, що автоматично перетворює процедуру на справжнє шоу. Не зайвим буде й супровід гіда. Звичайно, це додаткова послуга, але хто розповість про всіх мешканців глибин краще за професійний екскурсовод? Так що ваші знання про гідробіологію, океанографію та підводний світ стануть значно глибшими.

Розклад годівлі

  • Акули: Вт і Пт о 15:00
  • Риби в тунелі (годує дайвер): Ср та Сб о 18:00
  • Морські скати: щодня о 14:00
  • Піраньї: Вт, Чт та Сб о 16:00

Графік роботи Київського океанаріуму, ціни на квитки

Пн: 10:00 – 15:00 Вт-Пт: 10:00 – 19:30 Сб-Нд та свята: 10:00 – 20:00
Продаж квитків закінчується за півгодини до закриття.
Дорослий (від 16 років): 120 грн. Дитячий (3 — 15 років): 80 грн . Послуги екскурсовода: 200 грн., група 30 осіб.
Також у певні дні надаються значні знижки для студентів, учасників АТО, пенсіонерів та інвалідів.
Більш детальну інформацію про ціни та розклад дивіться на офіційному сайті  oceanarium.kiev.ua
У будь-якому випадку відвідування океанаріуму в Києві – це не просто можливість «вбити час», а цілу подорож морськими глибинами і безоднями, враження від якої назавжди збережуться в пам’яті.

Як дійти від ст. Дарниця до океанаріуму

Вам потрібен вихід із метро Дарниця, що веде на бік McDonald’s (будівля добре проглядається з платформи). Далі слідуйте за основним потоком людей між торговими латками. Незабаром ви вийдете до вулиці Андрія Малишка і на протилежному боці праворуч побачите багатоповерховий торговий центр Дитячий світ, вам потрібно прямо до нього. Океанаріум знаходиться на нульовому поверсі.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук