Аквапарк у Коблеві

Коблево вважається одним із найпопулярніших курортів Чорноморського узбережжя. Він відомий не лише в Україні, а й за її межами. Сотні пансіонатів, гарний клімат та блакитні чисті пляжі приваблюють сюди безліч туристів. А починаючи з серпня 2007 року, у відпочиваючих з’явилася чергова нагода для поїздки до цього селища – сучасний аквапарк у Коблеві.

Особливості та атракціони аквапарку Коблево

Об’єкт займає площу 4 га і є найбільшим аквапарком у Південній Україні. На цій території розташовується 10 дорослих та 6 дитячих водних атракціонів.

  • Особливо популярна гірка – це “Серпантін”. Спускаючись нею, вас по спіралі закручує вниз, після чого відбувається падіння з невеликої висоти в басейн.
  • Любителям екстриму припаде до душі «Камікадзе» – гірка, спуск із якої відбувається на високій швидкості, причому вона виконана у формі пагорбів.
  • Дітям найбільше подобається «Водяна вежа», саме той момент, коли величезне відро з водою перевертається прямо на них.

Крім отримання заряду адреналіну на атракціонах, ви можете спокійно провести час у басейні з гідромасажем та джакузі. Для маленьких відвідувачів аквапарку також є окремий басейн.
На території аквапарку Коблево чергують інструктори, які допомагають відвідувачам розібратися з експлуатацією тієї чи іншої гірки. Ці ж люди стежать за безпекою відпочиваючих.
Аквапарк Коблево відрізняється своєю водою, видобуток якої здійснюється з артезіанської свердловини, а потім проходить систему очищення.
На території аквапарку Коблево добре розвинена інфраструктура: до ваших авто паркування, послуг кафе та роздягальні з шафками.

Де зупинитись у Коблеві

Перш ніж поїхати в поїздку, рекомендуємо заздалегідь забронювати номер в одному з  готелів Коблево . Зверніть увагу на  3-зірковий готель San Marino , який не тільки знаходиться поблизу аквапарку, але й знаходиться всього за 100 метрів від власного піщаного пляжу.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі,
від яких перехоплює подих
.
Залишити свій відгук