LEGOLAND Florida Resort Hotel – світ дитинства

В американському містечку Уінтер-Хейвен, Флорида, працює незвичайний готель –  LEGOLAND Florida Resort Hotel . Це яскравий світ, де і дорослі, і діти мають можливість чудово відпочити у чарівному світі легендарного конструктора Lego.

Не станьте на детальку

Напевно, кожному з батьків знайоме почуття, коли наступаєш на детальку від розкиданого конструктора. Так ось, на території готелю є 2000 моделей Лего, виготовлених з 2 мільйонів деталей. Сім моделей – анімовані; особливо вражає дракон, що охороняє вхід – він виготовлений з 400 000 частин. Зайшовши до приміщення, гості також будуть здивовані – стіна рецепції прикрашена 6000 маленькими фігурками!

Життя у стилі Lego

У п’ятиповерховій будівлі готелю обладнано 152 номери – всі призначені для сімейного проживання з дітьми. Стилі номерів виконані у серіях: «Королівство», «Пірати» та «Пригоди». У кожній кімнаті на малюків чекає сюрприз – скриня зі скарбами, але відкрити її можна тільки після проходження квесту, завдання якого заховані по всьому номеру.

У номерах преміум-класу обладнана зона з дитячими двоярусними ліжками, тематичними шпалерами, двома телевізорами та, звичайно, модельками Lego.

Для розваг гостей на території готелю працює ігрова зона. Тут, наприклад, можна побачити, як величезний корабель із піратами намагається пришвартуватися біля інтерактивного замку. Тут же обладнана сцена, де щовечора відбуваються різні вистави.

Снідати та повечеряти можна в сімейному ресторані, тут подають страви за системою «шведський стіл». А в невеликій лаунж-зоні можна купити закуски та напої протягом усього дня. Ще тут працює панорамне кафе Skyline, звідки відкривається чудовий краєвид на Lego-місто. Звідси можна спостерігати за смішними сценками з життя, наприклад, як господарка бореться з індичкою, яка хоче втекти від неї з духової шафи.

Остудитися від спеки гості мають можливість у сезонному аквапарку Water Park з відкритим басейном, атракціонами та гірками. А біля набережної біля озера Елоїза серед дерев сховані сюрпризи для малечі.

Andrii Zomkovskyi

Автор блогу, любить подорожувати і розвивати україномовний контент.

Оцініть автора
Trips
Найкрасивіші місця у світі, від яких перехоплює подих.
Залишити свій відгук